Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon milyen esélyem lenne...

Vajon milyen esélyem lenne retródiszkósként berobbanni Budapest éjszakai életébe, ha nincs sok ismeretségem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Már 20 éve diszkózom lelkes amatőrként, de csak vidéken. Rengeteg zenét ismerek, jól értek az technikához, frappáns szövegeket mondok be a mikrofonba, és a közönség zenei kéréseit nagy mértékben figyelembe veszem. Letenném a diszkósvizsgát és legalizálnám magam, de vajon megéri?

2018. okt. 19. 21:44
 1/5 veterán vas ***** válasza:

Frappáns szövegekkel, jó technikával, és nagy zenei ismerettel 20 év diszkózás után letennéd a vizsgát, de nem tudod megéri-e?


Szerintem gondolkodj még vagy újabb 20 évet.

Tudod, az idő neked dolgozik. (vagy nem) ;)

2018. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit takar ez a diszkózás? Mit csinálsz pontosan?
2018. okt. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mármint megveszed a lemezeket, és fellépésekért pénzt kapsz művházaktól pl? És a lejátszott alkalmak után jogdíjat kell fizetni? OKJ-s az a vizsga, és ki tartja?

Ez nekem kínai.:)

2018. okt. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diszkósvizsga? Ilyen van?
2018. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy vélem, az első válaszban feltett kérdés ellentmondását kéne először feloldani. Mert az maga a válasz lenne.
2018. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!