Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék párt...

Hogyan segíthetnék párt találni egy barátomnak?

Figyelt kérdés
Tudom, miért kéne segíteni, találja meg egyedül...bla, bla, bla, nem vagyok ilyen és ehhez hasonló negatívumokra kíváncsi, köszönöm. Én segíteni szeretnék neki, de nem tudom, hogy hol kezdjem.
2010. jún. 24. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Van egy barátom, már elég idős, de még nem volt igazán barátnője. Nagyon jót tenne neki, próbáltam is több módszert, de soha nem sikerült.


Volt osztálytársnő, randik szervezgetése, szórakozóhelyen bátorítás, "véletlennek" álcázott megszólítások, stb stb..

2010. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami a legjobb, az az ismerős bemutatása. Nem biztos, hogy az első ismerőssel majd összejön, de próbáld meg minél többel megismertetni.


Mivel te is ott leszel, és mivel a csaj/nő is ismer már téged, nem lesznek kínos csendek, vagy éppen az, hogy a barátod megrémül, fél.

2010. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
a kérdés ,h ő akarja e. mert ha ő nem akarja, hogy segíts, akkor fölös.
2010. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól írja az előző. Amúgy őt kellene megkérdezni, hogy miben tudnál neki segíteni, nem a háta mögött kellene "kavarni".
2010. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kavarok a háta mögött, nem tudom ezt honnan veszitek. Feltettem egy egészen egyszerű, szimpla kérdést. Továbbgondolni ezt a kérdést felesleges, válaszolni kell rá. Teccik érteni?
2010. jún. 24. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen ki kell mozdulni és eljárni olyan helyekre, ahol szerinted a hozzá illők is megfordulnak. Gondolom, ha szeretnél neki párt találni, akkor azért ismered az igényeit. Mondjuk szerintem szinte mindenhol lehet ismerkedni, utazás közben, uszodában, fürdőben, sportolás közben, szórakozóhelyen, gyorsétteremben, bárban, biliárd közben... végtelen a lehetőség, emberfüggő inkább, hogy mennyire bátor. Sok férfi fél leszólítani egy nőt, pedig butaság, mert a legtöbb nő örül ennek és jó néven veszi, mégha nem is szeretne többet. Egyszerűen azért, mert jól esik egy nőnek, ha észreveszik, ha kitűnik a tömegből.
2010. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!