Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogyan tudtátok eltüntetni...

Ti hogyan tudtátok eltüntetni a dohos szagot a ruhátokból?

Figyelt kérdés
Mindenképp szekrénycsere kellett? Vagy van valamilyen más megoldás is? Ha van ötletetek, bevált praktika, köszönöm ha megosztjátok.

2018. okt. 22. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Elöször is MIÉRT van dogos szaga a ruháknak (nekem sosincs ilyen)

Másodszor ha kimosod, akkor a szag eltünk.

Harmadszor, ha maga a szekrény büdös, akkor azt ki kell cserélni.

2018. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fogd meg az összes ruhát, vedd ki a szekrényből, tedd a levegőre szellőzni,és mosd ki. (Az összeset) ha a szekrény is büdi,bútorápolóval töröld ki alaposan,és hagyd nyitva a szekrény ajtókat,szellőztess az egész lakásban. Ismét töröld ki a szekrényt,ha már nem érzed a szagot, a frissen mosott szellőztetett ruhákat pakold vissza. Ha menthetettlen,kuka. Rendszeres tisztítás ajánlott.
2018. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bammeg, én pont most szagoltam, hogy olyan fullasztó szaga van a szekrénynek, ha kiveszem a fiókot.

WTF?

Miért van ez?

2018. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt sosem tudod ruhákból eltüntetni. Szerintem kuka.
2018. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen a kettesét!! Neked külön köszönöm... :)
2018. okt. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!