Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eddig tudtam dalokat írni de...

Eddig tudtam dalokat írni de már nem megy (vol nehéz korszakom) mit tegyek? ( a többi lent! ) NAGYON DE NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16/l vagyok. Volt egy eléggé depresszív korszakom de a nehézen már remélem túl vagyok. Azelőtt elég sok dalt ìrtam. Barátaim és a körülöttem lévő emberek azt mondták jó. Volt rá példa előadásokon saját dalt adtam elő. De most nem megy. Egyszerűen sehogy. Eddig gitáron írtam. Arra gondoltam meg tanulhatnék zongorázni és azon próbálkozni. Vagy mennyire kell jól tudni angolúl ahhoz hogy tudjak dalt írni? Nektek volt már ilyen? Ti mit csináltatok hogy jobb legyen? Nagyon őszintén a kedvem is kicsit elment a daloktol. Én nem érzem annyira tehetségesnek magam. Honnan tudom hogy az vagyok? Minden ötletet véleményt kérnék ami csak eszedbe jut!

#dal #zongora #gitár #újrakezdés #sajatdal #dalszerzes
2018. nov. 10. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

Nődd ezt ki, és foglalkozz más dolgokkal, ha már nem megy. Az ilyen amatőr dalírók termésének 99,9%-a amúgy sem jó semmire, ezt nyilván nem fogják a szemedbe mondani a szüleid meg a barátaid, de ez van.


Indulj el az X faktorban a daloddal, majd ott a szemedbe mondják, mennyit ér.

2018. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem veszekedesbol mert nem ez a celom. Csak hogy veled volt mar ilyen hogy kinottel valamit? ( tenyleg nem azert hogy felhuzzalak)
2018. nov. 10. 23:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy van ihlet, vagy nincs. Ezen túl sokat nem lehet változtatni. Persze a zenetanulás segít, kaphatsz ihletet mások műveiből.
2018. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, ezer dolgot csináltam gyerekkoromban, amit aztán kinőttem s ma már nem csinálom, meg nem is érdekel. Az emberek többsége így van ezzel.
2018. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Es ha szeretnek ezzel foglalkozni...de most nem megy? 😶😕
2018. nov. 10. 23:25
 6/14 anonim válasza:
Akkor tarts egy kis szúnetet. Én a dalszövegírásra, versírásra voltam nagyon rákapva, aztán hosszabb ideig semmi, azóta csak hébe-hóba születik valami. Szeretnék többet foglalkozni vele, de ezt nem lehet erőltetni. Azt javasolnám, próbálj kicsit mással foglalkozni, inspirálódni. Közben gitározgass, de ne azért, hogy kierőszakolj magadból egy dalt, hanem önmagáért, a zene, játék kedvéért. Élvezd, amit csinálsz. Észre sem veszed és létrehozol valami újat.
2018. nov. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
*szünetet
2018. nov. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6-nak van igaza, nem futószalagon termelsz, kell a szünet. Kívancsi vagyok a szerzeményeidre. Az ilyet nem lehet kinőni! :D Ès nem is kell. Ne erőltesd, és légyszi mutasd meg az eddigieket!
2018. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Waff ***** válasza:

16 évesen hátadmögött egy depresszív korszakkal...atyaég...

Ez kb olyan mint mikor 15-16 éves gyerekek kiírják facebukkon hogy "iszok...hogy felejtsek". Mégis mit akarnak elfelejteni? A szorzótáblát?

Nyugi...majd megy a dalok írása...most van egy terméktelen korszakod, ennyi.

2018. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mojjo ***** válasza:

Ha gondolod, megmutathatod pár szerzeményedet :)

Egyébként meg ha szereted csinálni, hajrá, ne hagyd abba, de ne is erőltesd. Ennek magától kell jönnie - és fog is, de erőltetni nem lehet. Ne aggódj, majd lesz ihlet, ahogy írták már, most lehet egy kis szünet kell, de ez egy ilyen műfaj :)

2018. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!