Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a telemarket...

Mi a véleményetek a telemarketinges munkáról?

Figyelt kérdés

Ti dolgoznátok ilyen helyen?

Tudjátok itt a teleshopra és a topshopra gondolok.



2018. nov. 20. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam 2 évig. Nagyon jól kerestem, de idegőrlő. Ezért is hagytam abba.
2018. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt időszak, amikor nagyon be akartak volna hálózni, de nem ment. Ehhez duma kell, pörgés, telefonkultúra, meg egyfajta hitrendszer.
2018. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én csináltam kb. fél évig mert nem volt más de utána otthagytam. Mindent megtettek hogy ne kaphassak plusz pénzt, hamarabb hazaküldtek meg ilyesmik. A végén kiszámoltam hogy többet kapnék egy éjszakai műszakkal gyárban, úgyhogy léptem is, 2 hónap múlva meg csődbe is ment a cég. Szerintem az ilyen munkához rengeteg türelem és erős idegrendszer kell, mert az ügyfelek sokszor táncolnak az ember idegein.
2018. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Rettenetes idegorlo munka, egyreszt a telefonalas masreszt amiatt mert ha nem teljesitesz ahogy elvarando egy szar penzt kapsz ketto megvalnak toled menjel barmelyik call centerbe ami kimenos kotel idegzet kell hozza ha egy gyar es egy telefonos ertekesitoi munka kozott kell valasztani nem kerdes h melyiket valasszam.Idegen embereket zaklatni hulyesegeket rajuk sozni amire semmi szukseguk napjaba 80 hivast leporgetni nem egy leanyalom nem is ertem h tudja vki ezt evekig tolni. Sztem ne vallald el.
2018. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
06306109129
2021. jan. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hétig bírtam.
2021. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!