Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Konkrétan mire használnál el...

Konkrétan mire használnál el mostanában 5000 forintnyi Kultúra Erzsébet-utalványt Budapesten, ha nem akarnál jóval többet költeni, mint ötezret?

Figyelt kérdés
Ilyenkor, karácsony táján több lehetőség adódik a felhasználására, mint máskor?

2018. dec. 6. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Attol fugg melyik boltba mesz levasarolni. Valamelyik bolt engedi a kavet is valamelyik nem,es jartam olyanban ahol egyes szalamikat nem adtak ki ra es nemtudom miert nem. Szaloncukrokat sutemenyeket hust vasarolnek be az unnepekre es kijonne 5000-bol maximum egy keveset kellene potolni de ha ugyes vagy akkor nemkell :)
2018. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ez Kultúra utalvány... Még könyvesboltok se fogadják el általában, pedig a könyv mi, ha nem kultúra? :(

Ha valaki mégis tud olyan konkrét könyvesboltot, ahol könyvre vagy hangoskönyvre levásárolható, az mondja!

2018. dec. 6. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Én is mérges voltam, hogy könyvet sem lehetett venni, de ugyanott koncertjegyet igen. Talán van néhány mozi. Az se mind, de Pesten nagyobb eséllyel. Vagy eladod olyannak aki színházba jár, koncertjegyet venne.
2018. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

Ha tudsz olyat aki jár színházba, akkor tényleg legjobb névértéken átadni neki, ő úgyis elköltené azt az összeget.


Ha én kapnék a múzeumot választanám. Na az viszont nagyon is meglepett, hogy könyvesboltokban nem fogadják el. Bár a mai könyvkínálat sem kultúra.

2018. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!