Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hívtak, hogy menjünk Bécsbe,...

Hívtak, hogy menjünk Bécsbe, igazából mennék, de eléggé rettegek. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mennénk a karácsonyi vásárba, tudom persze, hogy a budapesti már magasan veri, de azért megnéznénk. Csak mi van, ha pont akkor terrorista/ migráns támadás történik és életünket veszítjük :(

Meg állítólag már elég veszélyes hely lett az egész belváros, nagyon kriminális.

Volt itt valaki mostanában? Érdemes kimennem?

Vigyek spray-t vagy egyéb önvédelmi eszközt?



#Bécs #terror #karácsonyi piac
2018. dec. 12. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Rettegj, rettegj minél jobban! A dicsőséges nemzethy Magyarországon kívül Mordor van, húszmilliárdbillió migráncs, Soros György személyesen irányítja őket, elevenen nyúzzák meg az embereket a gaz arab hordák, emberhúst esznek, jajajaj!

Az, hogy egyébként tíz- vagy inkább százezres nagyságrendben élnek Nyugat-Európában magyarok, akik valahogy még nem váltak terrortámadás áldozataivá és már idén is több ezer honfitársunk látogatta meg a bécsi adventi vásárt minden probléma nélkül (többek között én is, de biztosan hazudok és amúgy is gazimperilista sorosbérenc brükszlekszi liberalista vagyok), ne zavarjon. Rettegni kell, az a lényeg, attól leszel Igazy Nemzethy Hazaffy, amit a narancskormány elvár tőled.

2018. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Érezed magad jól :)

Németország egy biztonságos hely. Itt vidéken veszélyesebb.

2018. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 hollófernyiges ***** válasza:
67%
Kend be magad disznózsírral jó vastagon, akkor nem mernek a közeledben robbantani mert rájuk fröccsenhet.
2018. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
2-es, Bécs nem Németországban van. Földrajz zseni :D :D :D
2018. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem azért mondom, de Bécs biztonságosabb, mint bárhol Magyarországon.
2018. dec. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted mennyivel veszélyesebb, mint bárhol máshol? Budapest is veszélyes lehet terrortámadás szempontjából. Vagy akár egy hülye helyi lakostól.

Van Bécsben ezer vásár és nagyon szépek. Voltam kinn (igaz nem a fő vásárban). De érdemes. Es egyáltalán nem éreztem veszélyben magam.


De ha ennyire félsz, inkább ne menj át egy határon sem.

2018. dec. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Ismerősömet (rendőr) szokták levezényelni a déli határra, és már látott kb. 2 migránst, és nyomtaja is facebookon az anti-migráncsos propagandát (ki is kapcsoltam a posztjait, hogy ne lássam, mert már durván tolta), mégis csodák csodájára a hanyatló nyugatra mentek Bécsbe karácsonyi vásárra. Úgyhogy menjél nyugodtan. Ha ő se fél, akkor neked se kell.
2018. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Én attól rettegek, hogy valamelyik ismerősömet elgázolják a zebrán, vagy meghal kórházi fertőzésben, de hát kinek mi...
2018. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezö nem szabad elhinni a propagandát ami Mo-on megy! Ébredjetek már fel!!
2018. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Alex Fly ***** válasza:
83%
Szeruntem már hazajött a szaros Ráhel és z ura, így elmúlt a terrorveszély...
2018. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!