Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mely bp-i bevásárlóközpontokba...

Mely bp-i bevásárlóközpontokban fizetős (már) a WC?

Figyelt kérdés
A Corvin Plaza-ban tudom, hogy (már) az, ha jól tudom az Árkád-ban (még) önkéntes alapon megy, ezeken kívül még melyekben fizetős? Ugyanis jövő héten hétfőn Bp-re megyek anyámmal metrózni/villamosozni egész nap, és sokszor kell majd WC-re mennünk nap közben, de fizetős helyre nem akarunk menni... Jó lenne, ha az ÖSSZES olyan plázát megadnátok, ahol (már) fizetős! Válaszokat előre is köszönöm, a hasznos válaszokat zöld pacsival fogom jutalmazni!

2018. dec. 13. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Arena még 2 hete ingyenes volt.Szerintem most is az.
2018. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Westend.


Amúgy ha nagyobb vasútállomások környékén, (Keleti, Nyugati, Déli), vagytok, keressetek olyan vonatot, amiben zárt rendszerű a wc, és nem 5 percen belül fog indulni. Nekem sokszor segített " sürgős " esetekben. :-)

2018. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem pláza, de a vásárcsarnokokban jellemzően fizetős, például a Batthyány tériben és a Fővám tériben is. A Duna Plaza eléggé kiesik a belvárosból, de ott ingyenes a WC.
2018. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a(z eddigi) válaszokat!

A Köki Terminál is ingyenes még, nem tudja valaki?

Legutóbb, amikor voltunk kb. 2 hónapja még az volt...

2018. dec. 13. 21:38
 5/14 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Bocs, ezt kihagytam: Kőbánya-Kispesten mindig jóval indulás előtt, (15-20 perc) beállítják a szerelvényeket, ott mindig lehet alkalmasat találni erre a célra.
2018. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

allee mammut westend aréna árkád mom duna pláza asia center egyik sem fizetős

be is basna ha a milliárdos nagyságrendű havi üzletbérleti díjak mellé még wct sem adnának

2018. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

És ez miért közlekedés kategória?

Tényleg a 100 Ft-os wc használat függvényében utazol majd el az egyik plázába?

2018. dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!


Utolsó: tudsz jobb kategóriát?

Sok helyre fogunk menni, és anyámnak még gyakrabban kell pisilni, mint nekem, szóval ezért nem árt tudni, hogy hova ne menjünk biztosan... Azért 100 Ft is pénz, pláne sokszor 100 Ft...


Legutóbb, amikor voltunk, és a Corvin-ba mentünk be a KFC-be, ott már fizetős volt, jól ki is akadtam emiatt... Ezért kérdeztem meg, hogy esetleg bevezették e már azóta máshol is a fizetős WC-t...

2018. dec. 14. 14:52
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Hűha, 1-200 forint ennyire megterhelő lenne?

Ha karácsonyi nagy bevásárolni akartok, elég kimenni az Árkádba, ott a legnagyobb a választék. Mellette meg ott van rögtön a Sugár is, de fölösleges huszonhétezer plázát emiatt végigjárni. Ugyanaz van mindenhol.

2018. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: talán el kéne olvasni a kérdés alatti szöveget is, mielőtt válaszolsz...
2018. dec. 14. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!