Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen rasszisták az...

Miért ilyen rasszisták az emberek?

Figyelt kérdés
Most is olvastam hogy egy csomóan lebombáznák Afrikát meg ilyeneket. Pedig nem is tudják h milyen szar lehet nekik. Nem akarják megérteni h a világ másik felén máshogy gondolkoznak az emberek. Nem AKARJÁK elfogadni hogy máshol máshogy gondolkoznak az emberek.
2010. jún. 27. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ki akarja lebombázni?:O Hát az ilyen embereknek nagyon szegényes lehet a gondolkodásuk. Nem lebombázni kéne, hanem segíteni nekik és elfogadni őket.
2010. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Lehet a mai világba az én értékrendemmel van baj mert mindenki azt mondta válaszolta arra kérdésre hogy meg kéne ölni őket. De az is aki az ázsiaiakat vagy vmilyen külföldit utál nem értem miért:S Az embereknek amúgy sincs joguk itélkezni. Én a tettei alapján tisztelek vagy nem egy embert nem a bőrszíne alapján.
2010. jún. 27. 22:19
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

szerintem azért mert általánosítanak.

ha egy cigány például meglopja akkor őket fogja utálni nem azt a személyt aki tette, de ehhez elég ha csak egy ismerősével történt meg az eset.

Amúgy igazából nemtudom szerintem ez lehet az alapja

2010. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs bajom a külföldiekkel, csak azokkal akik beférkőznek más országába élősködni. Más dolgozni, meg tanulni, aztán hazamenni, mint generációkon egy idegen országban élősködni. A másik pl. a cigányok, kik megélhetésből szaporodnak, segélyt, ingyen lakást kapnak, míg magyarok milliói vannak létminimum alatt.
2010. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

"A másik pl. a cigányok, kik megélhetésből szaporodnak, segélyt, ingyen lakást kapnak, míg magyarok milliói vannak létminimum alatt."


Ez inkább a rendszer hibája, ami engedi nekik és még támogatja is, mint azoké, akik kihasználják.

2010. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően minden ember rasszista.
2010. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja. A rasszizmus mindenhol jelen van.

A zongora fekete billentyűi is rövidebbek. :D

2010. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

23:00-nak

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



Am meg tényleg minden emberbe ott a rasszizmus.

2010. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
A rasszizmus legfőbb oka egyértelműen az általánosítás, a beskatulyázás. Az emberek könnyebben el tudnak igazodni a világban, ha csoportokba sorolják a többi embert, és ez nem feltétlenül rossz, de legtöbbször rosszra fordul sajnos. Akikről a kérdező beszél, azok meg elég gyökerek és korlátoltak lehetnek, ez meg már neveltetés kérdése.
2010. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira nem akarok Afrikával foglalkozni, hogy nemhogy nem bombáznám le, hanem megszakítanék vele minden kapcsolatot, mindaddig, míg nem civilizálódik önerőből. Az már kiderült, hogy erőszakkal nem lehet őket civilizálni.
2010. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!