Ki mit gondol?!

Figyelt kérdés

Szerintetek miről szól ez a dalszöveg? Ne röhögjetek ki,nekem elsőre az volt tök evidens, hogy egy szerelmi csalódásról, de azóta megmutattam több embernek is, és nagyon sokféle dolgot mondtak(nem írom le, hogy ne befolyásoljon senkit), és nagyon érdekelne, hogy mit gondolnak róla az emberek.

Tényleg minden válasz érdekel, nagyon kíváncsi vagyok, előre is köszi mindenkinek, aki veszi a fáradtságot, és akár csak egy-két mondatot leír!



#zene #dalszöveg #verselemzés #Tankcsapda #Lopott könyvek #egyéni értelmezés
2018. dec. 23. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik dalszöveg?
2018. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lopok neked egy könyvet,

A lapjait teleírom

Vérrel, verítékkel,

Valahogy még kibírom.

De aztán elmegyek innen messze,

Hogy többé ne is láss.

Lopjon könyvet, írja a könnyeivel

Tele valaki más!


Lopok neked egy könyvet,

A lapjait teleírom,

A festék, ha megszárad

A kifakult papíron,

Akkor elmegyek innen végleg,

Magammal viszlek téged

Oda, ahol többé soha

Senki el nem érhet.


R. Tudom, hogy hagynád,

Én addig szeretnélek,

Amíg mozogsz, amíg van benned élet

A véredben fürödnék,

Átvágnám a torkod,

Néznél rám, de nem értenéd a dolgot.


Lopok neked egy könyvet,

A lapjait teleírom,

A képeket kitépem,

Rajta lesznek a síron,

Amit kettőnknek ások

Úgy, hogy ne lássák mások,

Mikor a szemedbe nézek,

Szúrok, aztán magammal végzek.


Lopok neked egy könyvet,

A lapjait teleírom,

A képeket kitépem,

Rajta lesznek a síron,

Amit kettőnknek ások

Úgy, hogy ne lássák mások,

Mikor a szemedbe nézek,

Szúrok, aztán magammal végzek.


R. Tudom, hogy hagynád,

Én addig szeretnélek,

Amíg látnám, hogy van még benned élet

A véredben fürödnék,

Átvágnám a torkod,

Néznél rám, de nem értenéd a dolgot.


Yeah!



Tankcsapda, Lopott könyvek

2018. dec. 23. 17:18
 3/10 A kérdező kommentje:
2018. dec. 23. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem csalódás, inkább olyan szerelem aminek valószínűleg rossz vége lenne, ezért el sem kezdődhet, nehogy sérüljön a másik. Vagy valaki aki fel sem fogja mennyire szeretik "nem értenéd a dolgot". Az biztos hogy nem visszautasításból jön hiszen ott van az is hogy "tudom hogy hagynád".

Szóval úgy szereti, hogy annyira, de annyira, hogy ennyire.

2018. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ez a szerelmes par egyik pszichopata tagja aki ugy gondolja hogy a halalban ,,boldogabbak" lennenek a parjaval
2019. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Azt azét tudni kell, hogy ezek a szövegek sokszor kb semmi értelmesről nem szólnak.


Biztos sokan írtatok verset fiatal korotokban, egy vezérgondolat vagy hangulat nyilván van, de utána azt nézed, hogy mi rímelne rá, vagy jön egy hangzatos szófordulat, kifejezés, aminek nincs is értelme, de tök jól hangzik.


Arról nem is beszélve, hogy ezek a "művészek" a szerzeményeiket gyakran bódult állapotban írják, legyen az alkohol vagy kábítószer.

Kicsit kábák, kicsit őrültek, de ilyenkor jön az ihlet.

Nem kell ebbe túl sok mindent belemagyarázni, nem egy Nobel-díjas íróról beszélünk, csak egy félalkoholista, magát a médiának eladó nagyképű celebről.

2019. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Oké, ők mind alkesz celebek akik félkómában is rímeket okádnak. De te mit használsz hogy ez jött ki belőled?
2019. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Mi az az "ez"?

A velemenyem?


Az eszemet hasznalom hozza.

Nem tul divatos alkalmazas manapsag, kevesen hasznaljak.

2019. márc. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már régen írtam ki, de most megint ráfüggtem, érdekelnének válaszok☺
2019. dec. 27. 22:50
 10/10 anonim válasza:

Van egy srác, akivel mindig hullámzó, viharos kapcsolatom volt. Barátságból szerelem, szerelemből barátság, barátokból idegenek, újra barátok stb. Jelenleg rohadtul szerelmes vagyok belé és ő is szeret elvileg. Egy közös barátunk mindkettőnknek elmondta, hogy azt gonrolja, ennek nem lenne jó vége. Mi is tudjuk, hogy nem mindig vagyunk egymásra jó hatással, én személy szerint félek és tudom, hogy ha megint összejövünk, mindkettőnk sérülni fog. Ha pedig nem lehet az enyém, és nem lehetek az övé, úgy érzem soha senki mást nem fogok tudni szeretni.

Számomra erről szól ez a dal

Amúgy szerintem ez a legjobb Tankcsapda dal

2022. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!