Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milett a népséggel? Hol lehet...

Milett a népséggel? Hol lehet normális embert találni?

Figyelt kérdés
Így 2018ra teljesen azt érzem sajnos hogy az emberiség kezd elkorcsosulni (tisztelet a kivételnek). Ritka számba mennek már a normális, intelligens emberek kihalo félben vannak. Teljes az elbutulás, onzoseg , nyomorultkodás stb. Teljesen magányosnak érzem magam mivel kevés az olyan ember aki megtud érteni és én is ot. Szomorkodni veszem észre hogy a társadalom teljesen a rossz iranyba fordul el...és ez csak egyre rosszabb lessz.

2018. dec. 28. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Tudom ajánlani valamelyik szexpartner keresőt! 50% az esélye, hogy bejön.
2018. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs baj, ha valaki nem okos! Én inkább beszélek egy jólelkű, de kevésbé intelligens emberrel, mint egy okos, de beképzelt bunkóval, aki lenéz másokat!

Én azt veszem észre, hogy az emberek gonoszak, rosszindulatúak egymással! Kétszínűek! Kihasználják embertársaik gyengeségeit, és ott okoznak fájdalmat, ahol a legjobban fáj!

2018. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Az abnormitás felé vezető úton az első jel a helyesírási szabályok figyelmen kívül hagyása. A második jel, hogy másokat hibáztat az ember, és nem veszi észre a saját szemében a gerendát. A harmadik jel a buta sztereotípiák ismételgetése.


Téged nem fenyeget a kihalás veszélye, nyugi.

2018. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Mert mikor volt jó? Régen zsidókat lőttek a Dunába meg egymást súgták be a szomszédok... Ez a "régen minden is jobb volt" romantika sajnos hamis.
2018. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek, mivel rosszabb az emberiség ma, mint bármikor a történelmünk során?
2018. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kár volt kiirnom ezt a kérdést... vegyük úgy H megse történt.helo sziasztok
2018. dec. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!