Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyugat-Európában vagy Kanadába...

Nyugat-Európában vagy Kanadában magasabb az életszínvonal?

Figyelt kérdés

Ha új életet kezdenétek, melyiket választanátok?


NY-Európa alatt a Benelux államokat, Angliát és Fro.-t értem. Esetleg még Németországot.



2018. dec. 28. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Maradnék Európában.
2018. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nekem álmom, hogy Amerikába eljussak legalább egy nyaralás erejéig, ha nem tovább. De ez nem így megy, hogy van x összeged kijutni egy adott országba, jobban keresel mint itthon és minden happy...legtöbben takarítani mennek ki és ehhez hasonló munkát végeznek, ami fárasztó. És nem biztos, hogy olyan happy lennék minden nap hátfájással haza menni.

Ha jól beszéled a nyelvet, esetleg olyan szakmáf is van, ami hiányszakmának számít odakint, akkor jobb esélyekkel indulhat az ember.


Sajnos ez az "új életet kezdeni" dolog nem olyan egyszerű.

2018. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre a HDI a legalkalmasabb szám, asszerint:


1. Németország

2. Hollandia

3. Kanada


De igazából olyan nagy különbség nincs köztük, mindegyik a legmagasabb életszínvonalat biztosítja.

2018. dec. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
37%

Nyugat-Európa!


Nyugat-Európához ezek az országok tartoznak: Hollandia, Németország, Franciaország, Belgium, Luxemburg, Ausztria, Svájc, Írország.

2018. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 goaus ***** válasza:
37%
Benelux államok mindenképp. Németben nem vagyok biztos, Anglia ma már nem éri meg amugy is nyűgös.
2019. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!