Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen élni Zsámbékon? Bejárás...

Cro-minyon kérdése:

Milyen élni Zsámbékon? Bejárás Budapestre megoldható? Kultúra? Közbiztonság?

Figyelt kérdés

#lakókörnyezet #aggomeráció
2018. dec. 28. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Bár én nem vagyok zsámbéki, viszont itt Budapesten elszívják az emberek a levegőt egymás elől, főleg a villamosmegállóban, ezért érdemes gyalog menni egy darabig.
2018. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mellette nőttem fel az egyik kis faluban.


Őszintén fiatal felnőttként és tiniként dög unalmas . Ha gyereket nevelni mész, vagy nyugdíjasnak akkor nagyon tuti.


Bejutni be lehet, de nem garancia. Ha beüt a zimankó akkor lehet hogy cseszheted a bejutást.


Mit hívunk kultúrának, a falusi piacot meg a művház dizsit? Az van. Meg cseresznyegép is biztos akad. Van a romtemplom, meg sok gyönyörű zöld kirándulni, gombát szedni stb. Anno volt egy nagyon jó amatőr színjátszó társulat a régi rakéta bázison, nem tudom megvan-e még.

2018. dec. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!