Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ázsiai pasik tényleg...

JdfGabrella kérdése:

Az ázsiai pasik tényleg csúnyák vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyanok akiknek bejönnek az ázsiai pasik?

#helyes #jóképű.
2019. jan. 3. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ázsia elég nagy: kik? Arabok? Törökök? Indiaiak? Oroszok? Kínaiak? Japánok? Vietnámiak?
2019. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, még nem láttál ázsiai pasit, ha máshol nem is, hát képen?

Egyáltalán milyen ázsiai pasiról beszélsz, mert azért van némi különbség mondjuk egy orosz, egy kínai meg egy paki között.

A japán pasik szerintem tök szexik, bejönnek.

2019. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Nagy kedvenc, szerintem 10 pontos:

[link]

2019. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TappancsMancs ***** válasza:
86%
Ez úgy hangzik, mintha még nem láttál volna ázsiai pasit, akkor viszont javasolom a google képtalálatokat, esetleg a Youtube videókat. Ha látod, akkor majd el tudod dönteni szerinted csúnyák, vagy szépek.
2019. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem láttál még ázsiai embereket, kérdező?
2019. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Él a Földön pár milliárd ázsiai pasi, nyilván van köztük szép és csúnya is.

Ha ehhez még hozzávesszük azt, hogy a szépség megítélése egyéni preferencia kérdése, akkor már végképp semmi értelme a kérdésnek.

2019. jan. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem csúnyák, nekem nagyon bejönnek. Persze minden népben vannak szép és kevésbé szép emberek, de én a legtöbb ázsiai srácot, akiket az utcán látok, jóképűnek tartom.
2019. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha kelet ázsiai-ra gondolsz akkor változó vannak csunyák vannak jok, de az viszont igaz tényleg! hogy kicsi nekik... nem vicc szexuálisan nem annyira aktívak mint egy europai (persze tul vannak népesedve :D müködni müködik minden ott lent de nem olyan jok a szexben jobban el várják hogy a nők csináljanak mindent és tényleg fel tuningolt állapotban is csak max 6-12 centi, de oké valakinek a kicsi is jó) az indiai pasik akik normális nem szegény környezetben élnek azok mind nagyon jól ápoltak (a koreaiak is de azok már át esnek a női szuper ápoltságra sokuk ott elvesztették az identitásukat mint férfi...) még ami a japán ami tartja magát de ez is változó a többiről nem tudok többet mondani
2019. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha Harry Shum jr-bol indulunk ki akkor nem vonzóak. Neki tök átlagos kínai arca van. Kérdező voltam.
2021. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajson ezt a kerdest mar nem tudom kiemelni.
2021. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!