Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy Vancouver nem...

Igaz, hogy Vancouver nem tanácsolt kezdő kanadai kivándorlónak?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy először inkább Toronto-ba érdemes menni, és ha már beilleszkedik az ember és szerez kanadai munkatapasztalatot, akkor érdemes továbbállni Vancouver-be.


(Nekem viszont pont Vancouver lenne a nagy álmom.)



2019. jan. 3. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vancouver nagyon drága, főleg a lakhatás. Ha valaki megelégszik azzal, hogy egy kis lyukban éli az életét, akkor oké, de ha valaki családot tervez, akkor nem ideális. Mondjuk én Torontót sem értem, zsúfolt és a bevándorlók 80 %-a oda készül, és bár több a munkalehetőség, se a munkára váró szerintem még több. Rengeteg normális nagyváros van tele munkalehetőséggel, érdemesebb egy kevésbé felkapott városban kezdeni. Persze én nem vagyok nagyvárosi ember, van akinek egy lakótelepi panel is megteszi, én a kertes házat favorizálom.
2019. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Milyen városokat ajánlanál inkább? Montréal esetleg?

Vagy még kisebbet?

2019. jan. 4. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Calgary-t ajánlanám. Esetleg még Ottawa és Edmonton.
2019. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!