Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Uj lakcímkartyát csinaltatunk a lanyomet és anyukamet intezhetem én is kell meghatalmazás?

jan. 6. 10:07  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Naná, hogy kell!

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 6. 10:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt kézzel is megírhatom vagy csak a nyomtatvany kitöltésével?

# 2/3Időpont jan. 6. 11:38 Privát üzenet
Általában nyomtatványt kérnek. Le is töltheted a netről, vagy kérsz a hivatalban. ( kormányablak)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 6. 14:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kézzel írt meghatalmazást elfogadnak az Elműnél, a Főtávnál és a Díjbeszedőnél?
Online tudok lakcimkártyát igényelni?
FedEx futárnak kell mutatnom lakcímkártyát? Hétvégén is szállítanak ha az van mondva hogy 3-5 nap a szállítási idő?
Személyi igazolvány (e-személyi) átvehető meghatalmazással?
Hogyan lehet ügyfélkapun meghatalmazást csatolni?
Ha 05.26-án lett aláírva a szállásadói papír, én holnap még bemehetek vele új lakcímkártyát igényelni?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!