Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szukits könyváruház külföldre...

Szukits könyváruház külföldre is ingyen szállít 10 000 ft rendelés felett?

Figyelt kérdés
Külföldre is abban az árkategóriában szállít mint Magyarországon belül?

2019. jan. 18. 20:38
 1/2 belapus ***** válasza:

Ezt érdemes volna az áruház valamelyik elérhetőségén megkérdezni.

Az oldalon nem találtam külön kiemelve, hogy szállítanak-e külföldre vagy sem, de az ÁSZF panaszkezeléssel foglalkozó részében megemlítik, hogy "határon átnyúló fogyasztói jogvita" esetén melyik az illetékes hatóság.

Ebből arra következtetek, hogy szállítanak külföldre, a szállítási költségeknél pedig minden esetben ingyenesnek jelzik a 10 000 forint feletti megrendeléseket.Azt nem tudom, hogy ez vonatkozik-e a többi árkategóriára, de ha nincs külön jelezve, akkor - szerintem - kellene.

A pontos információkért - megismétlem - őket kellene megkeresni.

2019. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam rendelni, de sajnos csak magyarországi címet enged bevinni a rendszer. Szóval úgy látom nem lehet. Mindenesetre írtam az ügyfélszolgálatnak. Majd meglátjuk ha válaszolnak
2019. jan. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!