Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bántanak az emberek ahol...

Bántanak az emberek ahol dolgozom és az iskolában is, mit tegyek? (romák) Teljesen ki készülök

Figyelt kérdés
Egy idősek otthonában ápolók, tanuló vagyok. Van itt egy csapat cigány 15 fő, folyton rólam beszélnek, hiresztelnek dolgokat, már a vezetőséghez is voltam, mert kezd durvulni a dolog. Nem váltottam velük két szót sem mégis be találtak. Az osztályomba ezen kívül még 14 cigány nő van, akik folyton beszélnek a hátam mögött mindennek le hordanak. Én nem vagyok roma van érettségim plusz két szakmám. Ezután is megyek főiskolára. 22 éves vagyok. Van autóm párkapcsolatom. Normálisan nézek ki csinosan öltözök. Nem ártok senkinek, akin tudok segítek. Mióta ide járok teljes mértékben ki készülök, mindennap belém kötnek. 4 hónap van hátra a vizsgámig. Nagyon jó tanuló vagyok. Egyébként ez már felnőtt képzés. Nem értem miért teszik ezt velem és mit tegyek? Az se volt jó h vezetőséghez fordultam (azt beszélték, hogy én hiresztelem az intézményről h verik az időseket meg stb) teljesen ki akadtam, sosem mondanék ilyet. Imádom az időseket, de akadályozzák a munkám. Nem tudom mi a helyes. Nyelek, nem szólok,csak mosolygok rajtuk de belül fel emészt

2019. jan. 22. 14:07
 1/2 Eszter871 válasza:
100%

Ilyen helyzetben az ember sokmindent nem tud tenni, ugyanis valószínüleg írigyek lehetnek rád szerintem. Próbáld meg kizárni nem felvenni a sértéseket...

Tudom nem könnyű, hasonló helyzetben én is voltam és tudom miről beszélsz...

Amúgy gratulálok az eddigi elért eredményekhez :)

2019. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az első. Irígyek rád. Mivel felfelé kilógsz a társaságból, te vagy a különc, aki a beszédtéma...

Vagy megszoksz, vagy megszöksz - erre a kis időre...

2019. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!