Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Bántanak az emberek ahol dolgozom és az iskolában is, mit tegyek? (romák) Teljesen ki készülök

Egy idősek otthonában ápolók, tanuló vagyok. Van itt egy csapat cigány 15 fő, folyton rólam beszélnek, hiresztelnek dolgokat, már a vezetőséghez is voltam, mert kezd durvulni a dolog. Nem váltottam velük két szót sem mégis be találtak. Az osztályomba ezen kívül még 14 cigány nő van, akik folyton beszélnek a hátam mögött mindennek le hordanak. Én nem vagyok roma van érettségim plusz két szakmám. Ezután is megyek főiskolára. 22 éves vagyok. Van autóm párkapcsolatom. Normálisan nézek ki csinosan öltözök. Nem ártok senkinek, akin tudok segítek. Mióta ide járok teljes mértékben ki készülök, mindennap belém kötnek. 4 hónap van hátra a vizsgámig. Nagyon jó tanuló vagyok. Egyébként ez már felnőtt képzés. Nem értem miért teszik ezt velem és mit tegyek? Az se volt jó h vezetőséghez fordultam (azt beszélték, hogy én hiresztelem az intézményről h verik az időseket meg stb) teljesen ki akadtam, sosem mondanék ilyet. Imádom az időseket, de akadályozzák a munkám. Nem tudom mi a helyes. Nyelek, nem szólok,csak mosolygok rajtuk de belül fel emészt

Keress kérdéseket hasonló témákban: roma, közösség, bántás, rosszindulat, pletyka, sértés

jan. 22. 14:07  Privát üzenet  

A válaszok
Eszter871 nevű felhasználó válasza:

Ilyen helyzetben az ember sokmindent nem tud tenni, ugyanis valószínüleg írigyek lehetnek rád szerintem. Próbáld meg kizárni nem felvenni a sértéseket...

Tudom nem könnyű, hasonló helyzetben én is voltam és tudom miről beszélsz...

Amúgy gratulálok az eddigi elért eredményekhez :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/2Időpont jan. 22. 14:18 Privát üzenet

Jól mondja az első. Irígyek rád. Mivel felfelé kilógsz a társaságból, te vagy a különc, aki a beszédtéma...

Vagy megszoksz, vagy megszöksz - erre a kis időre...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 22. 15:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Új munkahelyen dolgozom, egy fogyatékosokat gondozó iskolában vagyok gyermek felügyelő. Állandó éjszakás vagyok, este 8-tól, reggel 8-ig dolgozok. Éjszakai pótléknak havonta 10...
Hol van a tanári demonstrációk nagy támogatottsága? Iskolában dolgozom 25+ tanárral és senki se volt (állítása szerint) tüntetni.
Üdvözlöm. Szeptembertől új munkahelyen dolgozom egy általános iskolában vagyok pedagógiai asszisztens. Kötelezhet e a munkaadóm hogy az étkezési időt amit nem fizet a munkahelyemen töltsem el?
Sportrendezvényt szervezünk, többszáz embert várunk. Szeretnénk büfét is a helyszínre. Az iskolában, ahol dolgozom, van büfé. Kitelepülhet-e ő asztalokra, vagy neki is új, direkt...
Egy általános iskolában dolgozom, informatika órán a gyerekek egy játszós tanulós programból tanulnak, de valamiért nem ír ékezetes betűket így nem tudnak haladni az órán, mitől lehet ez?
Azt szeretnem kérdezni mennyi lesz az én fizetésem 2014-ben közalkalmazottként, ha C kategoriában vagyok? (takarítóként dolgozom egy iskolában)

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!