Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincsenek fent youtube-o...

Miért nincsenek fent youtube-on rendes/jó paródiák? (kevés, vagy nulla káromkodással)

Figyelt kérdés
Csak olyanok vannak,amik viccesek sokszor,de a sok káromkodás és már túl közönséges poénok teljesen elrontják szerintem.nem bírok egyet jó érzéssel végignézni,mert szinte minden 2.szó káromkodás benne.Egyetlen egyet találtam(magyarokra gondolok)amiben alig van káromkodás és mégis vicces közben,sokkal jobb érzés volt nézni.de a többit mind elrontja a csúnya beszéd.Érzékeny ember vagyok,nekem gyakran elrontja a hangulatomat az életben ha sokat káromkodnak az emberek,volt aki annyira káromkodott,hogy a közelébe sem mentem,ezért nem beszélgettem vele például.Más szerint is túlzás,amiket lenyomnak ezekben a youtube-os paródiákban?

2019. jan. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

"Az olyan emberek, akik megbotránkoznak egy erős kifejezésen, gyáva kutyák, mert elképednek a való élettől, és éppen az ilyen gyönge emberek ártanak a legtöbbet a kultúrának és a jellemnek is. Ezek túlérzékeny babák gyülekezetévé nevelnék a nemzetet, egy olyasféle álkultúra önfertőzőivé, amilyet Szent Alajos képviselt, róla ugyanis azt írja Eustachius barát, hogy amikor Szent Alajos meghallotta, hogy egy férfi kiereszti a szeleit, mindjárt sírva fakadt, és csak egy imától vigasztalódott meg."


"Jól nevelt ember mindent elolvashat. Olyasmin, ami természetes, csak a legdisznóbb fráterek és a rafinált trágárok botránkoznak meg, akik alávaló álszentségükben nem nézik a tartalmat, és dühödten vetik rá magukat egyes szavakra."


"Az élet nem illemtani iskola. Mindenki úgy beszél, ahogy tud."



Az idézetek Jaroslav Hasek: Svejk c. művéből valók.

2019. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Gálvölgyi-show-t tudom ajánlani. Én imádom.
2019. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=w0Hgt1lpt6M

A világ legjobb paródiája :D Egyáltalán nem káromkodnak benne.

2019. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gálvölgyi showban is elég sok lett a káromkodás (legalábbis az Rtl-es részekben). Amúgy én sem értem, miért kell ennyi káromkodás.
2019. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!