Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ellenszenves emberrel hogy...

Ellenszenves emberrel hogy kell viselkedni?

Figyelt kérdés
Értem én úgy, hogy ha ellenszenves, kötözködik, hogy kell rá reagálni? Hagyni a francba, az a gyengeség jele, attól még fog szórakozni. Ha elküldöm melegebb éghajlatra az megoldás? Ha ráuszítom a bandát akkor meg megint rajtam csattan az ostor. Vélemények?
2010. júl. 1. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad felvenni, figyelmen kívül hagyni. Csak a széppel és jóval kell foglalkozni.

Jópofozni is lehet, nem kell belemenni veszekedésbe.

2010. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Hagyni a francba, az a gyengeség jele, attól még fog szórakozni."


Nem, nem a gyengeségé, hanem azé, hogy te okosabb vagy, mint ő. Ezek az emberek azért produkálják magukat, hogy rájuk figyeljenek. Ha látja, hogy nem érdekel, akárhogy pattog, akkor egy idő után le fog szállni rólad. Ezt a "gyengeség jele"-dolgot meg hagyd a fenébe!

2010. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem foglalkozol vele, az sokkal jobban fogja idegesíteni.
2010. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen akkor hagyni fogom az ilyen embereket a francba.
2010. júl. 1. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen mimika kíséri a "figyelembe nem vevést". Ha félénken behúzod magad, rá sem nézel, akkor az bizony a gyengeség jele, de ha határozottan a szemébe nézel, és utána elfordítod a fejed, esetleg egy gúnyos mosolyt is hozzáfűzöl (bár ez utóbbi nem mindig eredményez jó kimenetelt), akkor az úgy jön ki mintha azt mondanád "magasról teszek rád"
2010. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ráuszítom a bandát" az mit jelent?

Mármint úgy érted,ha LENNE?

2010. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!