Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Billie Eillis nevű kislány...

A Billie Eillis nevű kislány mit csinál?

Figyelt kérdés
Hány áldozatot fog követelni a depresszív szubkultúrája? Miért pénzelik őt, ennyire buta és kapzsi emberek hogy létezhetnek? Miért nem jár pszichológushoz? Hány kislány azonosul majd a dalaival? Tudja egyáltalán bárki, hogy milyen következményei lehetnek ennek?

2019. febr. 13. 19:11
 1/9 anonim válasza:
76%
Aki felszínes és magányos,az nem szenved depresszióban! Amúgy meg átverik a trendi ostobák fejét, jó biznisz ez valakiknek, nagyon!
2019. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Aki érdeklődik az ilyen iránt, ott nem az előadó a hibás, én Marilyn Manson világától féltem nagyon, emlékszem rá hogy amiket leadtak klipjeit, mindben volt borzongás, időközben felnőttem, és tudom hogy ez csak show műsor.


Ahol már probléma van valakinél ott nem egy zene lesz a hab a tortán.

Bizonyos korig meg a szülő felelőssége hogy mit enged nézni a gyerekének.


Egy 7 évesnek mutatsz egy kutyaviadalt, másnap már azt fogja mesélni a többieknek.

2019. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

1. Nem kislány.

2. Egyáltalán nem depresszív dalokat játszik.

2019. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
*Billie Eilish
2019. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
50%

Először is Eilishnek írjuk!

Másodszor nm kislány hanem 17 éves lány!

Harmadszor pedig ő 1 személyiség és ha nm tudnád akkor egy elég komoly betegsége van! 🥑

2019. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
36%

Billie Eillish...elszomorító az h mennyi fiatal rajong ezért az ürülékért.

Mindenki csodálja hogy milyen egyedi miközben szerintem egyáltalán nem az.

A szamia semmitmondoak és üresek..

Engem már az us irritál ha meghallom egy zene számát..

Sok más egyedi tehetséges fiatal lenne akiknek meg hangjuk is van és nem mindenféle gépekkel javítják fel azt..

De természetesen mindenki ezért a fortelemert rajong..

15 éves vagyok és szinte csak ilyen sablon osztálytársaim vannak.

Szomorú de a zene mára már halott

2019. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
22%

Utolsó.

Nem ismered. Csak azért nem szereted, mert mások szeretik. (Mint a Despasito dal.)


Lefordítottad már bármelyik dalát is?

Ha neked ez üres...Nem akarom tudni, hogy mit hallgatsz.


Irritál, hogy hallod. Ha baj van a füleddel, menj orvoshoz. Bármi más is irritálhatja.


Sorolj fel nekem pár egyedi fiatal.


Nem használ autotunet. Nézzd a koncerteket. Lehet hallani, hogy másabb, mivel a pörgősebb dalokat végig tombolja és nem lehet olyan tökéletesen énekelni ugrálás után.


Szerintem csinos, de ha szerinted "förtelem"..írd kevésbé pofátlanul: nem tetszik nekem.


15 évesen nem is nőttél még fel ehez.



A kérdező pedig menjen a dolgára. Ha nem kedveled, így jártál. Éld az életed tovább. Ha valaki beteg, az egyébként sem vicces. Ne csinálj ebből tréfát. Bármilyen betegsége is van.


Következmény az életemben: sokkal boldogabb vagyok. (Eddig is az voltam)

2019. júl. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nah utolsó..

Neked is meg van a véleményed és nekem is..

Sajnállak..hallgasd csak nyugottan,a füleimmel nincs probléma..és remelem egyszer találsz valami jó előadót is : )

2019. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nyugodtan**
2019. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!