Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs “semmi” Szekszárdon?

Miért nincs “semmi” Szekszárdon?

Figyelt kérdés
Megyeszékhely, mégsincs uszoda, színház, mozi, pláza. Tudom, hogy vannak meghívott előadók, de valljuk be, ez kevés, és a bérletesek mindent elvisznek. Mozit meg ne is emlegessük... 3x adnak le egy filmet kb... Annyi hely van, mégsincs egy pláza... minden bolt az utcáról nyílik, kisgyerekekkel kabátot fel-le ilyen időben... inkább nem is megyünk, mert megfázunk. Nem ilyen park centerek kellenének. A fiatalok csak kinn ténferegnrk. Nem mondom hogy jó hogy csak úgy lógnak, de legalább lennének melegen... ilyenről hogy Müller, Aldi, már álmodni sem merek. Szóval ötletek?épült volna pláza, csak befuccsolt a vég 2008ban ez a piramis pláza. Szerintem igény lenne ezekre, értelmes emberek laknak itt, de többtől hallom hox állandóan pécsre kell járni mindenért ... vagy pestre ami még rosszabb... fel kellene valahogy fejleszteni! Nagyon jó, szép hely lenne. Vélemények?

2019. febr. 16. 14:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Frissites: egyedül Szekszárd az a megyeszékhely, ahol nincs pláza! Még salgótarjánban is van egy pláza szerűség... Ne értsetek félre: ne a “plázázást” hiányolom (úgy hangozhat), hanem egyszerűen a szolgáltatásokat ami benne lehetne. Egy helyen bolt, mozi, játszóház, kávézó, gyülekező a fiataloknak, szabadulószóba, lézerharc terem, étterem , boltok, stb.... annyira hiányzik ilyesmi erről a környékről! Bonyhád, Baja, mindenki ide járna...
2019. febr. 16. 14:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megértem az aggodalmad. Szexárd egy tipikus vidéki város. De legalább vannak munkahelyek és ez is számít ma már.

Mozi helyett ajánlom a torrent filmszínház műsorait.


Gáz, hogy nincs rendes uszoda [link]


Véleményem: Ha nem szeretsz ott laki, költözz el, vagy szokj hozzá. :( Sajnos arra ezer évet is várhatsz, hogy fejlődjön bármi, ami nem Foci Stadion.

2019. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, mi is itthon nézünk, jobb híján! Tudod en par eve koltoztem ide pest megyeből. Ott nem is tűnt fel, hogy ezek a dolgok kulturálisan is fontosak lehetnek. Bármikor, ninden ott volt a “szábkban,” pedig falun éltem az életem. Itt megy minimum egy órás autóút ha színvonalasabb dolgot el akarsz érni... nagyon sajnáltos. Szerintem nagy igény lenne rá, főleg akiknek nincs autójuk , vagy anyagilag megterhelo hogyha pl veletlenul megengedhessek h moziznanak, még benzinert, buszjegyert is fizessenek
2019. febr. 16. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Már hogyne lenne. Ott lakik az egyik barátom.
2019. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jsjsis válasza:
100%
Szabadulószoba van. Uszoda ha az nem tetszik Tolnán van rendes. Boltokban nagy a hiány az igaz. De olyan renszeresen nem kellene lejárni Pécsre higy elintézd. Mi félévente inkább évente 1szer megyünk. Mégis minden megvan. Akkor is csak a decathlonba egy két sportszerert.
2019. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!