Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "Megérett az emberiség a...

A "Megérett az emberiség a pusztulásra" kifejezés csak szerintem ciki?

Figyelt kérdés

Annyira elcsépelt lett mára ez a mondat, aki ezt használja, átgondolja egyáltalán, mit beszél?

Ha bántalmaznak valakit, vagy állatot kínoznak, minden második komment ez a mondat.

Azért, mert a világon élnek olyan emberek, akiknek nem kéne, már az egész emberiségnek el kéne pusztulnia?

Számomra ez a mondat nagyon primitív, nem tudom, ki mondhatta először, hogy terjedt el így, de az is nagyon gáz, amikor valaki mástól idéz, mert nincs egy önálló gondolata.



2019. febr. 17. 10:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is az, engem az idegesít legjobban, mikor arra írják, ha valaki hülye vagy csak egyszer csinál valami hülyeséget, amit kb. mindenki megcsinált már.
2019. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
És ha magától is arra jutna, hogy megérett az emberiség a pusztulásra? Persze máshogyan is meg lehetne fogalmazni.
2019. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
azért ciki mert igaz
2019. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Molyember ***** válasza:
84%
Csak abból a szempontból ciki, hogy modoros, közhelyes kifejezése a művi felháborodásnak. A baj az vele, hogy igaz: sokat nyerne vele a bolygó, ha mi kihalnánk. Talán nekünk is jobb lenne.
2019. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire ciki, ne foglalkozz vele. Vagy úgy gondolod, érdemes?
2019. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azért foglalkozom vele, mert naponta többször találkozom ezzel a kifejezéssel és nagyon zavaró.
2019. febr. 17. 12:40
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Egy undok, slampos, sablonos kifejezés arra a szomorú tényre, hogy a कलियुग vége felé járunk. Mennyivel költőibb, melyet mesterem mondott vala: Éjfél van a világban.
2019. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is ciki! De ettől függetlenül tényleg megérett az emberiség a pusztulásra.:)
2019. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Magukat felsőbbrendűnek gondoló fotelhuszárok kedvelt mondata, akiknek a legjobb barátjuk a kutyájuk. A második kedvenc mondatuk a "sokkal jobban szeretem az embereket, mint az állatokat", mivel 5 percnél tovább senki nem bírja elviselni a természetüket.

A neten mindenbe beleokoskodnak, pedig egy épkézláb emberi kapcsolatot nem tudnak összehozni, ezért olyan zabosak mindig. Leszarni őket.

2019. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Tudod, egy nap mind meghalunk.

De az összes többi napon viszont nem.


Aki csak a negatív dolgokra tud koncentrálni, és nem látja az összes többit, ami körülötte van, azzal valószínűleg nem érdemes foglalkozni.


Primitív dolog az agresszió és mások bántalmazása. De akinek nincsenek intelligens eszközei, az máshogy nem tud visszavágni, mint az agresszióval és a fizikai fenyegetéssel.


Na innentől a kérdés, miért akarsz te kapcsolatot tartani olyan emberekkel, akik még magukat sem képesek kifejezni. Igen, szörnyű dolog, hogy valaki élvezetből kínoz állatokat. De ettől még nem kell egy ma született gyereket halálra ítélni azzal, hogy minden embert ki kéne írtani.


Itt gyakorin sokszor van olyan, aki elkezd fenyegetni és azzal jön, hogy olyan hülye valaki, hogy agyon kéne verni. Csakhogy ezzel azt mondja, hogy nem tud egy nála alacsonyabb intelligenciával rendelkezőt nem tudja intelligencia szinten legyőzni, hanem a primitív és teljesen törvénytelen fizikai fenyegetést kell használnia. Ezzel gyakorlatilag azt állítja magáról, hogy még idiótább, mint akit maga alattinak gondolt és olyan agresszív, hogy azt már törvényileg szabályozzák.


Ezek az emberek, akikkel nem érdemes foglalkozni.

2019. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!