Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnak az európai...

Hellobello23 kérdése:

Hogy viszonyulnak az európai fehér emberekhez?

Figyelt kérdés

Az lenne kérdésem, hogy Afrika "eldugottabb részein", ahol nem sok fehér él, Szomália, Etiópia...továbbá az Indiaiak, Indonézok, Maldívok..., hogy viszonyulnak a fehérekhez?

A Dél-Afrikai Köztársaságban azért vannak sejtéseim, hogy nem túl nagy az öröm...

Csak kíváncsiságból, elméleti kérdésként kérdezem, hogy egy fehér politikusnak mennyire lenne sikere ilyen területeken?

Esetleg tudok írni ilyen, számunkra idegen, befogadó kultúrákat, akik nem feltétlenül csak az "fehér pénze miatt"... és ilyen ország ellentét is.

Az európai ember véleménye már számomra ismertebb ebben a témában, de azért kíváncsi vagyok arra is, hogy ti mit szólnátok egy fekete vagy ázsiai politikushoz Magyarországon.

Előre köszi a választ:)



2019. febr. 19. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Mindenekelőtt: ha összevetjük a fehér ember viszonyulását a sötétebb bőrűekhez a sötétebb bőrűek viszonyulásával a fehérekhez, nos akkor a fehér egy eszméletlenül rasszista népség.

Hozzám mint fehérhez, sok eldugott délamerikai, ázsiai de afrikai helyeken is a világ legtermészetesebb módján viszonyultak. Kedvesek voltak, barátságosak és szívesen beszélgettek bármiről. Mindig jól éreztem magam, soha nem éreztem veszélyt, szemben egyes nyugateurópai nagyvárosokkal este.

A "pénze miatt" jellemzően az USA-beli fehérekkel fordul elő, ahogy elmesélte egy szír kereskedő teázás közben (mikor még nem volt háború ott). Azt mondta, a bazár íratlan szabálya, hogy az árak a nációk szerint alakulnak. Magyarként például elég olcsón tudtam vásárolni, sokan tudtak pár szót, és megértették, ha valaki lesajnálta őket. Azt mondták: "amerika szétlopja a világot, beképzelt, mi pedig visszalopjuk amit lehet. és nagyon sokat lehet".

2019. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!