Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz hogy az ázsiaiak büdösnek...

Igaz hogy az ázsiaiak büdösnek érzik a fehéreket?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Azt nem tudom, de fordítva annál inkább.
2019. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Forditva van tapasztalatom, elviselhetetlen a szaguk.
2019. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
ez fordítva igaz :D
2019. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon bejönnek a japán, koreai és vietnám származású csajok.

Japánban könnyű is csajozni állítólag de ha tényleg van ez a szag probléma akkor nem biztos :D

2019. febr. 24. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet szokni oda-vissza. Mindenesetre egy Japán nő biztosan nem fogja neked ezt megemlíteni akkor sem, ha így van :D
2019. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Behalok. Ti még sohasem találkoztatok külföldiekkel? Megy itt egymás ijesztgetése a húúú, de durva szagokról.

Igen, a négereknek és a távol-keletieknek kicsit másfajta izzadtságszaguk van, mint a fehéreknek, de ez elig észrevehető és megszokható. (Egyébként a magyarok szaga sem egyforma, van egy szomszédom, akinek olyan szörnyű szaga van, hogy nem bírom.) Ápolt ember nem büdös, éljen a világ bármely pontján.

2019. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Én speciel nem egy külföldivel találkoztam már, kollégáim között is van egy pár és azért nem kicsit lehet érezni, hogy más a bukéjuk. Ez van. Nem mondom, hogy büdösek, viszont nekem nem a legkellemesebb. Viszont 1-2 indiai akikkel találkoztam nem tisztálkodik szerintem mert ők nagyon büdik voltak (nem rosszból).
2019. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Botond1999 ***** válasza:
68%

Igaz, disznószagúnak éreznek bennünket, de nem mondják, mert alapvetően udvariasak.

Mi is büdösnek érezzük őket, de elsősorban azokat a népeket, akik birkát fogyasztanak.

A mongoloknak pl. erős birkaszaguk van (a faggyútól). Viszont ha idejönnek Magyarországra, már semmit nem érzel rajtuk, tehát egyértelműen tisztasági problémáról van szó.

2019. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass mindenfele felnotasra ! A tavolkeletiek igenis tisztak. Fulopszigeti csajt valassz ! Nem fogod megbanni ;)
2019. febr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen nekünk is van egy jellegzetes szagunk, a feketéknek is, ázsiai embereknek is. Viszont az agyunk elég hamar rááll a dologra. Ez olyan minthogy minden északi típusú fehér alak ugyanúgy néz ki egy ázsiai számára meg fordítva. Ilyenkor is az agyunk csak a rasszok közti feltűnő eltéréseket vizsgálja. De ha X időt eltöltünk ázsiai emberek között akkor már az egyedi jellemzőket fogja figyelni, nem leszünk felületesek.
2019. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!