Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gázabb dolog fiatal felnőttkén...

Gázabb dolog fiatal felnőttként otthon lakni mint egy albérletben nyomorogni 1-2-3 lakótárssal?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Fiatal felnőtt alatt egy 21-2 évest értünk vagy egy 30-ast? Utóbbinál azért már szerintem necces a dolog, főleg párkapcsolat szempontjából. A lakótársak sem a legjobbak, de előbb fog valaki velük tartózkodni rendszeresen egy lakásban, mint az anyóssal/apóssal.
2019. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

@22:06


Hát mondjuk párként már csak-csak ki tudnak szorítani ketten egy másfél szobás albi árát.


Nem gondolom hogy egy ilyen átjáróház osztozós albiba több magánélete lenne egy párnak, mint a szülői házba. Na meg olyanról is hallottam már, ahol egy srác egy párral meg a kisbabájukkal osztozott egy lakáson. Valami borzalom...

2019. márc. 11. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha ennyire megvan a saját álláspontod, akkor minek kérdezgetsz itt? Hiszen eldöntötted, mit gondolsz.

Mellesleg én továbbra is előbb jelennék meg egy-egy reggel lakótársak, mint szülők előtt, pláne ha rövidtávú kapcsolatról van szó. Elég égő lenne anyukának magyarázkodni, ha mondjuk egy hónapon belül én vagyok a sokadik nő a kicsi fia életében.

2019. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
66%
Egyik sem gáz. Nem tudom, miért erőltetik a különélést, pont az a természetes, ha a nemzedékek együtt élnek. Ennek a nagy individualizmusnak most az az ára, hogy egyedül, magányosan, küszködve élnek nagyszülők, idősebb szülők.
2019. márc. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Mivel régen gyakran a szülők választottak párt a gyereknek és a házasságon kívüli, úgymond “komolytalan” kapcsolat sem volt annyira divat, így valószínűleg konfliktus is kevesebb volt az anyós-após és a meny-vő között.

Manapság másról sem hallani, mint hogy a szülők nem kedvelik a gyerekük párját és azt sem, ha minden partnert hazahord. Ezt hogyan kerülje ki valaki, ha velük él egy háztartásban? Egy lakótársnak jóval kevesebbet kell magyarázkodni, pláne ha hasonló életstílust folytat.

2019. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!