Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen szakkört/csoportos...

Milyen szakkört/csoportos foglalkozást tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Hamarosan 18 éves vagyok, fiú, és szeretnék új barátokra, illetve barátnőre szert tenni. Nem interneten szeretnék ismerkedni.

Zongorázom (hobby szinten), énekelek (hobby szinten), elég érzelgős gyerek vagyok, de ez nem látszik rajtam, senki nem mondaná meg, aki nem ismer, és lát. Szeretem a komoly zenét, de a mai zenéket is. Verseket írok, zongoradarbokat komponálok...Nagyon hiányzik a szerelem, de az én korosztályomban az átlagra nem az jellemző, hogy ankomolyabb fiúkat szeretik a lányok, ezért nekem nehezebb. Milyen szakkört, vagy különórát tudtok nekem ajánlani, ahol esetleg jobbak az esélyeim?



2019. márc. 16. 23:59
 1/3 anonim válasza:
100%

Ha azt szeretnéd hogy a barátaid is ilyesmi fajta érdeklődésűek legyenek, hogy például szeretnek zongorázni akkor szerintem mindenképp egy szakköre vagy külön órára kéne járnod, de ha ettől független és csak szimplán ismerkedni akarsz akkor elmész egy közösségi színtérre ahol sok fiatal van

Pl billiàrdozni vagy ilyesmi, játék helyzetekben hamar lehet barátokat szerezni:)

2019. márc. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mélyedj el abban, amit csinálsz! A komolyság tetszik a komoly lányoknak.

A zene egy kulcsfontosságú dolog lesz a másik nem lenyűgözésében. Legyen zenekarod, írj dalokat, tedd fell a youtubera, adj ki CD-t.

Tágítsd az ismeretségi köröd, lépj túl a komfortzónádon, Járj más társaságokba is, mint eddig (pl. szervezett kirándulások).

2019. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. márc. 17. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!