Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor rendeznek Csernus vs....

Mikor rendeznek Csernus vs. Puzsér vitát?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi lennék rá!!

2019. márc. 21. 05:05
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Mi lenne Csernus motivációja egy ilyen vitában, ahol egy agresszív, tényeket figyelmen kívül hagyó hang emberrel kellene "vitatkoznia"?
2019. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ismerek olyan környékeket, ahol napi szinten folytatnak hasonló diskurzust. Hajnal 2 és 4 között az utcán. Reggel meg kerülgetem a járdán hol a hányás, hol a vérfoltokat. Azon is szoktam gondolkozni, hogy mire lehetne újrahasznosítani a kis feles üvegeket. A fenti két ember kb. abban különbözik, hogy fizikailag nem ütik-verik a másikat. Nem elvből, vagy gyávaságból, inkább csak kényelemből.
2019. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

https://www.youtube.com/watch?v=_lGUH21wDok

Én abszolút egyetértek Puzsérral, noha nem voltam még Csernus páciense.

2019. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én csernus vs Feldmárt néznék meg xd
2019. okt. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Csernus messze nincs azonos szinten Puzsérral intelligencia terén. Puzsér használja a logikát, gondolkodik, érvel, kulturáltan vitatkozik, és minden esetben megadja a tiszte letet a vitapartnerének.


Ezzel szemben Csernus egyáltalán nem intelligens szerintem. A Kovács Ákossal, valamint Benkő Dániellel folytatott beszélgetésekben kiütközik, hogy nem egy észkombájn a doki. Az, hogy megpróbál a pszichológiai tudásával zavarba hozni (mitől piros az arcod, miért görbe a hátad, miért nézel oldalra, ...), az nem vitakészség.


Adott témában Puzsér csípőből lenyomná Csernust logikus érvelésben.

2020. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki jól érvel még nem biztos hogy neki van igaza.
2020. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze ez igaz. De az sem jobb, amikor valaki érvek helyett megpróbál a pszichológiai tudását felhasználva zavarba hozni. Csernus nem szeret belemenni logikus érvelésbe, inkább azt mondja ilyenkor, hogy túlagyalsz. Puzsér sokkal inkább a tájékozottságát használja fel egy vitában. Csernus meg állandóan a pszichológiai fegyvereivel próbál leuralni.
2020. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!