Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet kérvényezni gyűjtés...

Hogy lehet kérvényezni gyűjtést a városi vadasparkért?

Figyelt kérdés
Nagyon le van pukkanva, szeretnék jobb körülményeket az állatoknak. Arra gondoltam egy állatbarát csoportba kitenném hogy hova lehet utalni. Ezt hol lehet kérvényezni? Nem azt akarom hogy hozzám jöjjön a pénz, nem akarom eltenni, de tényleg nagyon aranyos, barátságos állatok vannak ott borzasztó körülmények közt. Ha 1000 ember adna csak 100Ftot akkor szerintem már lényegesen javulhatnának a körülmények. Esetleg a városházára menjek? Vagy hova? 19/L

2019. márc. 21. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

100 ezer forintból nem fognak semmit javulni a körülmények. Ahhoz minimum milliós gyűjtések kellenek.

Az állatkertet miért nem kérdezed meg?

2019. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert ez nem egy állatkert, egy picike vadaspark. Van ott pár sertés, szamarak, őzike, 2vaddisznó, pár madár, 1kutya, macskák és kb ennyi. De majdnem összedől az a pár kis kerítés ami bent tartja őket. (Vaddisznóknák ez főleg nem vicces.) Ne mondja nekem senki hogy 100.000 ftból nem javulna semmi.
2019. márc. 21. 19:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is láttam még ott se gondozót, se senkit. Csak néha járnak arra emberek.
2019. márc. 21. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!