Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kanadába kezdő bevándorlóként...

Kanadába kezdő bevándorlóként melyik várost ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Vancouver-be költöznék legszívesebben, mert az a kedvenc városom, viszont sok helyen olvastam, hogy először Toronto-t szokták ajánlani. Az megfizethetőbb, könnyebb munkát találni stb.


ExpressEntry-vel mennék, a CRS-em 484 pont.



2019. márc. 23. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a bevándorlók 80%-a a világ minden részéről ezt a 2 várost célozza meg, ezért bár több a munkalehetőség, de a "konkurencia is nagyobb". Mi pl. Winnipegbe kezdtük, bár sokan leszólják, mert nincsenek hegyek és hideg a tél, de az életminőség szerintem kitűnő. Nincs munkanélküliség, az emberek nagy része saját kertes házban lakik, sok családnál 2 autó, lakóautó, motorcsónak, quad, snowmobil. Mi 2 év után kiköltöztünk a városból és vettünk egy 3 szobás kertes házat, amit 5 éven belül ki is fizetünk, ha minden jól megy. Az emberek nagyon barátságosak és pozitívak, rengeteg szervezet van, ami a bevándorlókat segíti, az ingatlanok, szolgáltatások megfizethetőek. A bűnözés sem jellemző, mivel nem túlzsúfolt nagyváros.


Persze attól függ, mik a preferenciáid, ha fiatal nagyvárost, pörgést kedvelő vagy, akkor biztos Toronto is tetszene. Mi Magyarországon is vidéken éltünk, imádjuk a természetet, a túrázást, a téli és nyári sportokat, kerékpár, lovaglás, kori, én itt kezdtem el a cross-country ski-t, tehát nekünk ideális, hogy nem kell 1 órát a forgalomba döcögni, hogy kijussunk a természetbe, bármerre indulunk erdők, tavak, nemzeti parkok.

2019. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Calgary és Ottawa is jó lenne számodra szerintem. Illetve ha megy a francia akkor Montreal is.
2019. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!