Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedülléten hogy lehet segíteni?

Egyedülléten hogy lehet segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval azon kapom magam, hogy gyakorlatilag már nincs ember akihez beszélhetnék.

Sportolok, szakkörre járok.

Sok szociális dolgot csinálok mégsincsenek barátaim.

Álltalánosan azért, mert vagy buta emberrel találkozok vagy fösvénnyel.

Nem tudom, hogy hol lehetnének az én stílusomon belüli emberek.



2019. márc. 23. 23:21
 1/2 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Kicsi arra az esély,hogy mindenki buta körülötted, valószínűbb, hogy veled van a baj.


Ha jól értem, még iskolás vagy. Ha továbbtanulsz, akkor egyre több veled egy szinten lévő emberrel kell majd találkoznod.


De a neten ma már igazán nem nehéz hasonló érdeklődésű emberekkel találkozni, mindenről van egy fórum, csoport.

2019. márc. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tartom mindegyiket butának, csak akikkel rendesen szót tudnék érteni azok eléggé nagyratartják magukat. Persze ez csak az én ismeretségi körömből van.

Amúgy köszi.

2019. márc. 24. 18:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!