Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Leéltem 45 évet, és ezekkel...

Leéltem 45 évet, és ezekkel az információkkal nem találkoztam, pedig mindig felmerült bennem kábé minden nap. Miért nem oktatják, miért nem tájékoztatnak rendesen, tévébe, rádióba, és mindenhol?

Figyelt kérdés
[link]

2019. márc. 25. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Haldoklik a szelektív hulladékgyűjtés nálunk.

Nem lehet annyit lopni belőle, hogy megérje a döntéshozóknak.

2019. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ui: egyébként nem átverés ez az egész? mármint nem csak vidéken van így és megtévesztően nyugtatgat minket a cikk? Vidéken még el tudom képzelni, hogy a szelektív műanyagot egy tucat ember át tudja válogatni, de itt Budapesten a mi házunkba minden szarr beledobnak, nem beszélve arról, hogy a Metróban lévő szelektív kukáta is láttam, hogy összeöntik, meg eleve ennek a kétmillió emberenek a szemetét nem hiszem el, hogy valaki szétválogatja, nincs annyi kínai a világon.
2019. márc. 26. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan gyakorlat, hogy amikor bevezetik, akkor még összeöntik.

Aztán ahogy az emberek rászoknak, már megéri szétválogatni.

Nyilván ha moslék is van benne, akkor megint csak nem éri meg.

2019. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Ez mondjuk azért gáz, mert úgyis elterjed, hogy "úgyis összeöntik", és onnantól az se gyűjti szelektíven, aki addig igen. Pont nem érdemes így bevezetni, hogy "eleinte még összeöntjük".
2019. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te kifizeted a különbséget az első pár hónapban?
2019. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Miért nem oktatják, miért nem tájékoztatnak rendesen, tévébe, rádióba, és mindenhol?"

Mert az pénzbe kerül, nem is kevésbe.

Migráncsos riogatásra van pénz, mert az fontos.

Ebben nincs akkora pénz, hogy érdemes legyen támogatni a döntéshozóknak. Nem ettől függ a hatalmuk, lopni pedig - ahogy írtam - nem lehet belőle annyit.

2019. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!