Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pázmány Péter Katolikus...

Pázmány Péter Katolikus Egyetem koli?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre (remélhetőleg) a Pázmány pszichológia szakára fogok járni, eddig erősen gondolkodtam a kollégiumon, de elbizonytalanodtam. Tudnátok véleményt írni róla?

2019. márc. 27. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el...
2019. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bővebben kifejtenéd?
2019. márc. 31. 16:09
 3/7 anonim válasza:
100%
A Pázmánynak nincs Pesten kolija, csak Piliscsabán, viszont azok is kezdenek kiürülni
2019. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyetem honlapján több kollégium is fel van tüntetve Budapesten. Ezek valótlan dolgok lennének?
2019. ápr. 7. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy magánkolija a belvárosban, de oda lehetetlen bejutni, és talán nem is éri meg. Ezen a honlapon is írták már egy másik kérdésnél, hogy többnyire erasmusos diákok és egyéb jöttment figurák lakják, ordenáré bulik mennek folyamatosan, élhetetlen az egész.(Most olvasom épp, visszakeresve, hogy meg is szűnik. Ez a Csengery egyébként.) Ezen kívül csak paplakok és hasonlók vannak, de azokat meg pláne messziről kerüld el, ha jót akarsz magadnak...
2019. ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csengeri utca már bezárt. A JÁK-ról elég sokan a Jezsuita koliban vannak, amiről én csak jót hallottam. Pszichón nem tudom hova szoktak menni.
2019. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legjobban talán az éri meg, ha keresel valami nagyon olcsó albérletet (szobát). Nyilván kevés pénzért szar helyen, messze a belvárostól fogsz kapni, de ha jogosult vagy szoctámra, akkor kapsz albérlettámogatást is. Én inkább húznám szorosabbra a nadrágszíjat, minthogy koliba menjek..
2019. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!