Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Srácok ti ki fizettek a...

Srácok ti ki fizettek a deákon a pisilésért?

Figyelt kérdés
Srácok ti fizettek a deákon a pisilésért vagy, hogyan oldjátok meg? Mert hát látni a fiatal, hogy azért fogyasztják a sört meg az egyéb alkoholos italokat mikor kiülnek, nem kell sokat inni ahhoz, hogy rád jöjönn a szapora, viszont ahogy láttam ott csak fizetős a wc, és hát kint meg azért ott vannak a kamerák és a közteresek is, meg hát azért elég nyitott a deáktér olyan túl sok eldugott fa meg bokor sincsen hogy ott ne lássanak meg.

2019. ápr. 6. 22:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Hétvégente szoktam haverokkal kimenni oda, mert az Andrássy szélén lakom. Deákon vannak kajázós helyek. Ha épp enni nem akarunk, de kell a wc, akkor a Meki. Azt a 300 ft-ot mindegyikünk kibírja. Kpasz sajtbureszt és mellé még wc használatot is. Vagy azt is szoktuk csinálni, hogy egy ember vesz valamit, aztán minden haver annak a blokkjával megy wcre. De nem csak a Deákon csináljuk ezt. Más hogy oldja meg, azt nem tudom, nem is érdekel, de remélem másnak is van annyi esze, hogy valami ilyesmi lehetőséget keres és nem a téren az egyik fa tövét válassza.
2019. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van fizetős wc ott igénybe veszem. Akár állomáson vagy máshol. Nem pesti vagyok, de szerintem ott se lenne ez másképp. 200-300ft ot megér, nem kellemetlen és a nyilvános vizelés drágább. Meg mivel elég nagy a hólyagom pasiként így egy egy alkalom kb egy, másfél perc és nem csordogálósan... Szóval nyilvánosan kicsit rizikós, mert nem tudom le fél perc alatt. Kissebb városokban, ahol eddig jártam, ott tudtam hol lehet nyilvánosan vizelni, de egy nyüzsgő városban, nyilván ez nem járható ut.
2019. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Fizet az öregisten, én még italért se fizettem soha életemben, mikor folyik a csapról a víz. Az embernek legyenek elvei. Én pl. nem irodaházban ülök, hanem terepen jövök-megyek egész nap, ha fizetnék a pisilésért, akkor 20000-et elhugyoznék egy hónapban? Nem, nem kibírható a 300 ft, és az is vállalhatatlan, hogy napi X-szer 40-50 perces plusz utazásokat kelljen beiktatni három átszállással a legközelebbi hivatalos vécéig vagy plázáig, ahogy ők azt elképzelik. Egyszerűen botrány. Azt se gondolhatják komolyan, hogy a félnapokat a belvárosban lógó kölkök majd pisilésekre költik a panelban őket egyedül nevelő anyjuk pénzét. Nem fogják. Hajléktalanokról nem is beszélve. Sőt, a legtöbb jómódú embernél sem csörög külön szatyorban az apró, elég kellemetlen történet felváltani a húszezresedet egy rohadt hugyozásra, ha fel tudják egyáltalán! Izzadni ott húsz percet egy háromfogú vécésnővel, hogy felváltsa pénzedet, egy húsz másodperces vizelésért. Megalázó. Az ember különben is diszkréten akarná az ilyen dolgát elintézni, nem műsort csinálni ottan.


Senki nem kér méregdrága kicsempézett aranyvécét 24 órás takarítószolgálattal, egy luk/görör/árok, ami kiköt a csatornarendszerben, meg egy paraván, hogy ne lássák a hátuljadat... 1-2 ilyen lehetőség kéne a pesti belső részen, nagyon kéne, mert a Nagykörúton belül már pláza sincsen. Ennyit nem lehet kigazdálkodni a lakosság igényére (rohadt nagy igény lenne rá) egy kétmilliós városban, ahol trilliárdokért spekulálgatják a méregdrága ingatlanokat? Ez egyszerűen tudatos aljasság, nem pénz kérdése. Ebben benne van a vendéglátóipari lobbitól kezdve a hajléktalanok és egyszerű emberek tudatos nyomorgatásáig minden. A Főkertet is főleg arra tartják, hogy a létező összes bokrot felnyírja, ahol esetleg pisilni lehetne. Direkt. Ez ugyanaz, mikor a padokat megfelezték, hogy ne tudjon a hajléktalan feküdni. Ennek ellenére az emberek továbbra is fognak hugyozni, hiába dugják a fejüket a homokba odafenn. Takarítani a mocskos-büdös várost az többe kerül, mint lenne 2-3 vécé a belvárosban átlagemberek számára is. Nem mindenki röpülőzgető milliomos turista, egy átlag panelgyerek életében vendéglátóipari egységben nem ült, nemhogy pisilgetni járjon oda...


Deák? Hát kell egy kis kitérő: Két megálló a Westendvécé, villamos a Gellérthegy, Alléevécé felé megy, Földalatti másik végén a ceglédi vasút deltájánál ott hugyozol a dzsuvában, ahol akarsz. Felugrasz egy Buda felé tartó buszra, Buda másból sem áll, mint erdő meg hegyoldal... Be kell iktatni egy 20 perces kitérőt, de aki okos, az nem kitérőzik külön, eleve útközben már beiktatta.

2019. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!