Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek elkezdhetem a...

Szerintetek elkezdhetem a Trónok harca 8. évadát minden előzmény nélkül, vagy inkább nem ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 16. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme lenne 8 évadtól elkezdeni de komolyan? Egy sorozatot? :D Egy Marvel filmre még azt mondom oké, de egy ilyen sorozatra? Nem. Nem a Family Guy hogy minden részben más sztori van.
2019. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhány barátom még az előzményekkel együtt is nehezen érti csak a történetet. Akkor szerinted?
2019. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme lenne?
2019. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, bocsánat-bocsánat :D

(ment a zöld kéz)

2019. ápr. 16. 15:51
 5/6 anonim válasza:
100%

Ha szeretsz izgalmasan élni és szereted a kihívásokat, akkor nézd visszafelé. :D

Én egyszer simán kipróbálom. Mennyivel izgalmasabb lenne így sorozatot nézni. XD


Viccet féretéve. Sorozatot nem érdemes a felénél, vagy a végénél elkezdeni. Túl sok dolog lenne amit nem értesz az előző évadok hiányában (jelen esetben kb minden)

Szóval ha érdekel a sorozat, ajánlatos inkább az elején kezdeni, hogy értsél mindent.

2019. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ostobaság.

Semmit nem értenél.

2019. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!