Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendeltem az aliexpressről...

Rendeltem az aliexpressről egy csomagot, azt írja hogy megérkezett a csomag a célországba. De a vámon van. Hány nap míg a vámról kikerül a csomagom? Már 3 napja ottvan.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 07:04
 1/4 anonim válasza:
49%

Sztem fel kellene hogy keressen egy cég, aki a vámolást intézi. Nekem pár hónapja volt ilyen, amikor vámosokhoz került a küldemény a UPS Magyarország hívott telefonon (rendeléskor telefonszámot megadtam), hogy jött egy küldeményem és adjak egy e-mail címet, ahova küldenek egy megbízás nyomtatványt, amit kitöltve vissza kell küldenem, akkor tudnak intézkedni. Át kellett utalnom a vám összegét, amit megállapítottak, aztán 1-2 nap múlva elengedték a csomagot.

Ez amerikából jött, nem tudom, melyik cég intézi a tiédet, de biztos van egy megbízott.

2019. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Nézd az e-mail-jeidet, főleg ha olyat adtál meg, amit nem nagyon használsz. Ellenőrizd a rendeléskor vagy regisztrációkor megadott adataidat, mert előfordulhat, hogy nem tudnak elérni. Nekem sem tudta ez a cég az e-mail címemet, pedig a termék rendelésekor az oldalra azzal voltam felregisztrálva, de az eladó nem továbbította nekik, még szerencse, hogy valami rovatba beírtam a telefonszámomat.
2019. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem nem hívott senki, email sem jött ilyenkor mit csináljak
2019. ápr. 17. 13:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Kínából jön a csomag
2019. ápr. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!