Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valóban ciki kimaradni a...

Valóban ciki kimaradni a Trónok harca sorozatból, ez része az általános ismereteknek, kultúrának?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ez csak egy sorozat. Anno belenéztem, 3 résznek adtam esélyt de nekem nem tetszett.
2019. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, aki meg beszól, mert nem nézed, azzal ne is foglalkozz.

Amúgy 3 rész után én is letettem, mert unalmas volt, de pár hónap múlva valamiért folytattam. Engem igazából csak a 3. évad óta vett meg, de akkor nagyon. Ha érdekel, hogy milyen, akkor kezdd el nézni. Ha nem tetszik, akkor meg nem nézed tovább. Ennyi.

2019. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem néztem egy részt sem. Nem hiszem, hogy belekezdenék, hiszen, ahogy látom átlagosan egy órás részekből áll, 7 évad esetén ez kb. 70 óra. Hol van nekem erre időm? :-)
2019. ápr. 19. 00:44
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkinek arra van ideje, amire szakít.

Semmi gond nincs azzal, ha valaki nem nézi, nem érdekli vagy nem tetszik neki, ahogy azzal sem, ha valaki szereti. Mindenkinek más a hobbija.

Ez valami hihetetlen (magyar?) mentalitás, hogy azzal akar villogni valaki, hogy valamit nem ismer. Ez inkább a ciki.

2019. ápr. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Egyébként is, ki határozza má meg, hogy mi az az "alapműveltség"? Szerintem iylen már rég nincsen. Mindenkinek mások az ismeretei. Érdeklődési köre is más, meg más dolgokat hall a körülötte élő emberektől.

Amúgy te, Kérdező, te cikinek érzed? Mert ha nem, csak mások mondják, hogy szerintük az, akkor te mit törődsz vele? Tégedet nem zavar, hogy te nem tudod a sztorit, a többieket meg zavarja, hogy nem tudod a sztorit (de ez az ő bajuk, hogy nem tudnak veled róla beszélgetni), szóval téged nem kell , hogy zavarjon. Hogyha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az övé; benne is van, hogy problémáJA (ezt olvtam vhol) , tehát szal az övé; meg még egy olyat is olvastam, hogy a vélemény olyan, mint a s3 gglyuk. Mindenkinek van, de az embereket nem érdekli (Nem kell, hogy érdekelje!!!!) a másé:) És olvastam még egy harmadik dolgot is, egy Morci cicás idézet:) "Ha érdekel a véleményed , azt onnan fogod észrevenni, hogy megkérdezem.":)

2019. ápr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy sorozat. Nagy sikere van, nekem tetszik, de a tesóm 2 részt nézett meg, és elege is lett belőle.


Nem vagyunk egyformák, kinek mi tetszik, miért rajong.

Én odavagyok a walking dead, star trek sorozatokért is. Imádtam a Róma, tudorok sorozatot is. Végig néztem az Euréka sorozatot is.

24 -ból csak 1 évadot tudtam megnézni.

Twilight vagy Harry Potter filmeket meg sem nézem, elég volt az első film belőlük. A hideg kiráz tőle..

2019. ápr. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
81%
Nem ciki, viszont valóban annyira népszerű, hogy popkulturális referenciapont lett. Ha képben akarsz lenni a popkultúrával, akkor jobb, ha megnézed.
2019. ápr. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem ciki. Én belekezdtem, de nekem idegesítő volt. A karakterek és a színészek is. Főleg Sophie Turner and Emilia Clarke, szóval nem is folytattam.
2019. ápr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem, nekem még sosem mondta senki sem, hogy ez lenne az új "általános ismereteknek, kultúrának" a része.
2019. ápr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mansour ***** válasza:
66%
Én fantasy rajongó vagyok, de Trónok harca nekem teljesen kimaradt. Talán pont azért, mert ennyire népszerű.
2019. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!