Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valóban ciki kimaradni a...

Valóban ciki kimaradni a Trónok harca sorozatból, ez része az általános ismereteknek, kultúrának?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 00:30
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Nem ciki. Hogy lenne az? Én sem nézem. Mindenkinek joga van azt nézni, amit akar. Nemrég az egyik munkatársamat azért szólták le, mert a romantikus sorozatokat nézi. De nehogy már más mondja meg, hogy mit nézzen az ember. Ha valaki egy fárdat nap után mondjuk a Végtelen szerelem című sorozatot nézi, az hadd nézze, neki az tereli át a mindennapi gondokról a gondolatait. Én például sok félét néztem/nézek. Lehet romantikus, akció, krimi, vagy sci-fi. Úgyhogy nézzen mindenki azt, amit akar! Nem része a Trónok harca az általános ismereteknek, de hát sosem lehet tudni, hogy a Legyen ön is milliomos!-ban mivel nyernéd meg a fődíjat. Lehet, pont ezzel a sorozattal, de az is lehet, hogy mással, amit kevesebben ismernek. Semmilyen tudás nem felesleges. Ha téged más érdekel, akkor nézd azt! ne hagyd, hogy más beleszóljon, alakítsd te az ízlésedet!
2019. ápr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nem ciki. Az a ciki aki azt mondja, hogy ez ciki. :D

Egyébként a popkultúrának már tényleg jócskán a része lett.

Azt nem értem, hogy anno a Lost is felkapott volt eléggé, de rohamosan csökkent a nézetsége mert a kapkodás miatt sok lett a lyuk a sorozatban. A Trónok Harca utolsó pár évadában is keletkezett egy pár. Az időt teljesen semmibe vették sok helyen, de persze attól még ugyanúgy nézi mindenki. :D

2019. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Természetesen nem ciki.Tudom,hogy a cancer fanbasenek szokása beszólni de csak szard le.
2019. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ez változó. Amúgy jó sorozat, de azért van tőle bőven jobb.
2019. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!