Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » BGE-PSZKról tapasztalat?...

BGE-PSZKról tapasztalat? Valaki aki még megy oda?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvastam az oktatásról, leginkább a közösség érdekelne, milyenek az emberek, mennyire nehéz beilleszkedni, sokat buliznak e, egyetemes bulik vagy disco?Szívesen felvenném a kapcsolatot olyannal akinek van tapasztalata róla, vagy esetleg ő is most kezd

2019. ápr. 21. 15:49
 1/2 anonim válasza:
Szia,én most végzek az első évemmel. Alapjában jók az oktatók,és akikkel eddig találkoztam mind segitokeszek.De ha rendesen tanulsz és komolyan veszed a sulit akkor gondod nem lesz.A közösség szerintem nagyon jo.Nagyon sok barátságos és jofej ember van a karon.Bar elég sokan vagyunk egy szakon vagy évfolyamon,ezért nagy a szórás.Attol is.függ hogy mondjuk kiket ismersz meg golyataborban (oda mindenképpen menjel) vagy hogy kikkel kerülsz gyakorlati órákon egy csoportba. A bulik is jók,ha jól emlékszem akkor havonta vannak bulik.De ha csak a buli érdekel akkor nem érdemes egyetemre menned.De ez csak egy jo tanács.
2019. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

En szeptembertol leszek harmadeves. Ugyan azokat tudom en is mondani amit elottem hozzaszolo. Azzal tudnek vitatni hogy menj golyataborba. Mert szerintem nem eri meg oda elmenni csak hogy beilleszkedj. En nem mentem el anno es jol is tettem. Akikkel osszebaratjoztam mind egytol egyig azt mondtak hogy szar volt es hogy nagyon sok olyan feladat volt aminel ha nem csinaltad meg akkor lehurrognak es egeszen biztosan lesz olyan feladat amit te nem csinalnad meg (ha csak nem vagy bevallalos). Ha bulizos tipus vagy es bevallalos akkor ott a helyed.

Bulit sokszor tartanak szinte minden honapban, de amiket ajanlani tudkm a gt after, golyabal, pszk after meg a unite. Talan meg a vizsgaidoszak utani buli de azokrol nem tudok tapasztalatot irni. De ne hogy azt hidd hogy vegig tudod bulizni az egyetemet, mert ha nem ered el a 75 kreditet masodeveskent akkor ugy kicsapnak mint macskat szarni. Plusz tantargyankent osszesen lehet 6 egyesed kulonben szinten kicsapnak ja es egy tantargyat “csak” 5szor veheted fel. Szoval ha hallgatsz ram, ne csak a bulin jarjon az eszed, ez mar nem kozepiskola, itt verkomolyan vesznek mindent. Itt nem lehet elsirni a tanarnak hogy “jaj kerem szepen hadd javitsak”, itt leszarjak hogy mi a lelki problemad. Nem fognak babusgatni es raderoszakolni hogy tanuljal. Vagy tanulsz vagy viszlat van.

Oh es fontos hogy nagyon sok emberrel ismerkedj meg mert jol fog jonni meg a a bizonyos jegyzet vizsgaidoszak alatt ;)

2019. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!