Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar, ukrán és úgy általáb...

A magyar, ukrán és úgy általában a közép-keleti európai nők miért öregednek hirtelen és nagyon látványosan?

Figyelt kérdés

nyilván nem igaz minden egyes nőre, de azt látom, hogy a magyar nők többsége 27 évesen már 30-35nek néz ki, meghíznak, (gondolom, a túlzásba vitt smink miatt) ráncosodnak.

Az ukránoknál még durvább a helyzet: hirtelen 30 éves koruk körül nagyon lepukkannak.


nem tudom, mi lehet ennek az oka: sport hiánya, borzalmas táplálkozás? sok smink?


(nem is csodálom, hogy a jóképű idősebb férfiak is 20-25 éves lányokra hajtanak)



2019. máj. 15. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nem csak a nokre, hanem a ferfiakra is igaz errefele. Hasonlits kssze egy 40 eves amerikai ferfit egy atlag magyarral.

Szerintem az egeszsegtelen eletmod az oka, illetve az, hogy az atlag embernek nincs penze/ideje/energiaja a kinezetevel foglalkozni.

2019. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
27 leszek idén, kösz szépen hogy ilyen pozitív gondolataid vannak rólam :D
2019. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

# 2/2


???

2x írtam le kifejtésben, hogy nyilván nem minden magyar/ukrán nőre vonatkozik, így nem tudom, miről beszélsz. ki beszél rólad?

lehet h figyelmesebben kéne olvasni, vagy gyakorolni az értő olvasást.

2019. máj. 15. 11:48
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
arra próbáltam rávilágítani, hogy így nem általánosíthatsz. a 27 éves nőkben 2 közös dolog van: az hogy nők, és az hogy 27 évesek. semmi más. mindenki máshol, máshogy él, mást eszik, máshogy ápolja a bőrét, testét, más genetikával van megáldva vagy megverve. 1000 féle tényező határozza meg, hogy ki hogy néz ki. nem csak a nem és a kor
2019. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Nezz be a "szepseg" rovatba neha, elkepeszto dolgok vannak ott, es tokeletesen kirajzolodik belole hogy Magyarorszagon a nok jo reszenek, meg ha a forrasai meg is vannak hozza, egyszeruen igenye nincsen ra, hogy tenylegesen gondjat viselje a kinezetenek. Es aki meg megteszi, arrol kb. A keresztvizet leszedik, hogy "jaj en nem koltok semmi szarra mert nem vagyok komplexusos műnő mint te". Gyakran tesznek fel ilyen kerdeseket, hogy ki mennyit kolt ilyen teren, es en eloszor teljesen normalisan leirtam, hogy nekem ez havonta 30-60 ezer forint, es hogy mi van ebben (semmi extra nincs benne, mükörmöm, müszempillam meg ilyenek nincsenek, de pl. jo minosegu facial prevencios jelleggel, keratinos hajkezeles van), es aztan megdobbenve lattam, hogy mindenki arra büszke, hogy hat o nem költ ilyen szarokra meg 5 ezret se havonta... aztan ezert van ez a hirtelen csökkenes 27-30 korul, mert akkor hacsak nincs valakinek bombabiztos szuper genetikaja, akkor a 900 forintos testapolo meg a "valamilyen arckrem a drogeriabol" mar nem fog segiteni rajta, es ido elott elkezd öregedni.

De sajnos Magyarorszagon nagyon keves a tenyleg magara igenyes nő.

2019. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja es akkor a magyar konyha szepsegeirol meg altalanossagban a magyar etkezesi szokasok horrorjanak hatasairol meg nem is beszeltunk.
2019. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Genetikailag az az értelme ennek, hogy ilyenkorra már normális esetben született pár gyerek, és kialakultak az állandó kapcsolatok.

Fölösleges sokkal tovább fenntartani a szépséget, ami egy nagyon drága dolog a szervezetnek is, még külső eszközök nélkül is.

2019. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 4/7


írtam egy hossz kommentet, de töröltetted/töröltették, úgyhogy újra.


1, nem próbáltál semmire rávilágítani, kötekedni akartál

2, az általánosítás az, amikor vki egy jelenséget egy adott csoport minden tagjára kiterjesztesz (utána kéne olvasnod)

3, de ha általánosítánék, ha olyan kedvem lenne, nem te fogod megmondani

4, megint nem válaszoltál a kérdésre. komolyan nem tudom eldönteni, hogy ezt direkt csinálod, vagy egyszerűen ennyire rossz a szövegértésed. az érdekelt volna, ha az ukrán és magyar nők a KONKRÉTAN miért öregednek meg hirtelen és látványosan. szted erre válasz, hogy 1000 tényező határozza meg? Nem.


ez vmi félelmetes, hogy egy felnőtt embernek szavanként el kell magyarázni egy kérdést 5 soros kifejtéssel, mert képtelenek értelmezni.

2019. máj. 16. 06:40
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

"A magyar, ukrán és úgy általában a közép-keleti európai nők miért öregednek hirtelen és nagyon látványosan?"


Forrásmegjelölés?


Vagy ez a te egyéni véleményed, kedves Kérdező?

2019. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet... de egy öreg nő arca még mindig kellemes babapopsi ahhoz az atomkatasztrófához képest, ahogy általánosságban a férfiak kinéznek. És még büszkék is rá, amilyen primitív, tapló disznók. Ha valaki fél fokkal szebb merészel lenni az ördögnél, akkor máris megy ab uzizás ezerrel.
2019. máj. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!