Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan lehet zenét feltolteni youtubra úgy hogy telefonon?

Segítenél?

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, YouTube

máj. 15. 20:57  Privát üzenet  

A válaszok
Ugy hogy videoszerkesztobe beimportalsz min. egy fotot, majd hozza a zenet, a kepet vegighuzod addig, mig a zene tart, lemented videonak es azt feltoltod. Mert a youtubera csak videot lehet feltolteni, uis videomegoszto, nem pedig zenemegoszto lenne

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 06:30 Privát üzenet
Úgy emlékszem, hogy láttam a Play Áruházban egy YouTube stúdió nevű alkalmazást. Szerintem azzal tudsz feltölteni telefonon.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 15:22 Privát üzenet
Tud feltölteni rajta, de a zenét akkor is videora kell vinni

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 17. 06:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

# 4/4Időpont máj. 21. 20:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fodrásztól telefonon szokás érdeklődni árakról?
Hülyeség konkrét megbeszélni való nélkül, pusztán beszélgetés céljából felhívni valakit telefonon?
Mi az oka annak, hogy a telefonon a facebook lite oldalon azt jelzi, hogy a fogadó fél olvasott, de a messengeren meg nincs kijelezve sőt itt a webes felületen sem?
Hogy kell linket feltolteni ide, telefonon?
A Samsung Corby telefonon lehet különböző témákat használni, feltolteni?
Nokia lumia 530 ra szeretnek geprol jatekot feltolteni letoltottem googlerol a jatekot de sehogy se tudom felrakni csatlakoztattam a gephez a telefont megjelent 6 fajl belettem...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!