Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen mértékben...

Szerintetek milyen mértékben a valós közönségi igényt elégíti ki a média, és mekkora a"csinált" érdeklődés?

Figyelt kérdés

Tolják az ember képébe a sok érdektelen sz.rt.

A pénzemberek k.rváit sztárolják (szerintem)...és egyéb viszketegségek uralják a médiát. Szinte semmi sem az, aminek látszik. Ehhez kellene hozzászokni?


2019. máj. 20. 07:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze, én a fő "sodormenet"ről beszélek, a többségről, a jellemzőről. Természetesen vannak igazi értékek is a médiában (szerintem) - csak az a kisebb (kevesebb).
2019. máj. 20. 07:24
 2/3 anonim válasza:
Szia, szerintem mivel az emberek figyelme nélkül nem működhetne a média, mert amire igény van azt adják (általában). A kőzönség tehát igényli a szemetet, dehát ez nem ujdonság. Sajnos mindignis kissebbség volt az akit nem kötnek le a valoságshowk gyönyörei. Persze nyilván fordítva is működik a dolog. Tehát ha a média azt mondja hogy a szivárványos szarpárna a menő, akkor a hétköznapi átlagpolgár azt ordítja "Kell". Ez egy kölcsönös folyamat. Azt mondják hogy az értelmesebbek elkerülik a tvt. Na de mi vár az interneten? ezer Kétszázezer+os követőtáborral rendelkező semmit mondó youtuber. Akik a tartalomnál sokkal többre tartják a szponzorokat. Ma már mindenki influencer. Mindenki sztár egy kicsit és így hal meg a média, na meg az értelem.
2019. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok. Ráadásul mióta ez a sok adat ránk zúdul nem tudunk úgy dönteni és gondolkodni mint korábban. Annyi információt kapunk, annyi hazugságot tolnak le a torkunkon hogy kiszürni az igazat szinte lehetetlen. Vannak persze értékes tartalmak, néha leadnak egy két jó filmet. De az teljességgel nézhetetlenné válik azzal a sok reklammal amivel megszakítják tíz percenként. Ez pedig a nézővel szemben való legnagyobb pofátlanság. Hogy azt gondoljak végignézünk húsz perc reklámot hogy aztán egy negyed órácskát nézhessünk a filmböl. Ráadásul milyen filmekből? Ugyanazt az Adam Sandler vígjátékot adják le minden második héten. Azt hiszik sosem unjuk meg azt hogy még műsor közben is azt a roha*t sültkrumpli reklámot kell bámulnunk? A sültkrumpli mellett propagandával is etetnek minket persze. A kormány a sajátjával, az ellenzék szintúgy.

Szóval azt hiszem teljesen kiábrandultam ebből az egészböl és mellette az emberekböl is. Hiszen nélkülük nem lehetne.

Szerintem amit látunk egyfajta tükör a korunknak. Tökéletesen reprezntálja hogy ilyen világban élünk, ahol erre van igény.

2019. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!