Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Csak én nem találom a helyem ebben a mai világban?

Tudom sokan leírták már, de mégis csak, a külsőség ami számít. Én ezt nem tudom feldolgozni. Mármint olyan lány akit keresek vagy nincs vagy ha van biztos nem engem akar. Állandóan negatív visszajelzést kapok.

Már lassan teljesen elvesztem a hitem a világban.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ember, élet, szerelem, társ, világ, magány, , lány

máj. 21. 19:03  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Úgy érzem becsapott ez egész világ. A szüleimtől a filmeken át a művészetig.

# 1/3Időpont máj. 21. 19:06 Privát üzenet
Kicsit olvasgass vissza, elég sokat írtak már erről itt.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 21. 19:12 Privát üzenet
Balogh Bence 2019 nevű felhasználó válasza:

A hivatalos szakkifejezés arra az állapotra, amire szükséged van: post-nut clarity.

Régen se volt jobb, nyugi.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 22. 06:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem találom a helyem a világban? Hogy tudok ezen változtatni?
Ha a huszas éveim második felében álmodozó vagyok, nincsenek céljaim, nehezem, vagy nem találom a helyem a valódi világban, vagy nem értem azt, az milyen mentális betegségre utal? 26/F
Mit tegyek ha nem talalom a helyemet a vilagban?
Mit tegyek, ha nem találom a helyem a világban?
Nem találom a helyem a világban. Mitől lehet ez?
Úgy érzem teljesen el vagyok veszve! Nem találom a helyem ebben a világban. Mit kéne tennem?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!