Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól emlékszem a népességkérdés...

Jól emlékszem a népességkérdésre? Időközben változott?

Figyelt kérdés
nincs olyan nagy jelentősége a kérdésnek mégis érdekelne, 28 vagyok, én arra emlékszem még általánossulis időkből hogy a világ legnépesebb országának Indiát tanították, utána jött Kína. most ha ránézek wikipédián ez felcserélődött, Kína van első helyen. ez így most ez elmúlt 10 év környékén változott meg ,vagy csak simán rosszul emlékszem és mindig ők voltak az elsők?
2019. máj. 22. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már 38 éve is úgy tanultam, hogy Kínában élnek legtöbben, és India mindig a második volt. Bár Kínában sokáig szinte tiltották a második és a többedik gyereket, úgyhogy nem kizárt, hogy ennek hatására valamelyest csökkent a népessége egy időben, miközben Indiában nem korlátozták a gyerekek számát.
2019. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
51%

Rosszul tanultad vagy rosszul emlékszel.

[link]

A munkáltatód kedvéért us tanulj meg keresni!

2019. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lilla64 ***** válasza:
Ahogy visszaemlékszem,mindig Kina volt a legnépesebb.
2019. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!