Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha facebookon törlök egy teljes beszélgetést véletlen azt hogyan tudnám visszahozni?

Volt kb.2 évre visszamenőleg privát messengeres beszélgetésem valakivel, de megnyomhattam valamit, mert hírtelen eltűnt az egész beszélgetésünk

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, privát, Messenger, törlés, visszahozás

máj. 23. 14:32  Privát üzenet  

A válasz
HRM-SOFT.com

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 23. 14:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Véletlen kitöröltem egy beszélgetést messengeren?
Messengeren ha töröltem egy beszélgetést, azt vissza tudom állítani? Vagy valahol meg tudom találni?
Hogyan tudnám megoldani hogy a véletlen törölt facebook beszélgetést visszaállítsam?
Ha telefonon messengerben ki töröltem 1 beszélgetést akkor azt hogy lehet vissza hozni?
Véletlen kéretlen üzenetnek állítottam be egy beszélgetést facebookon. És törölte az egêszet. Valahogy vissza lehet hozni vagy valahol meg lehet nézni a kéretlen üzeneteket?
Facebokkon véletlen kitöröltem egy egész beszélgetést, vissza tudom hozni valahogy?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!