Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Japánba szeretnék küldeni egy...

Japánba szeretnék küldeni egy kis baráti levelet postai úton. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagyon jó Japán internetes barátom, és szeretnék küldeni neki borítékban valami kis személyeset (gondolok itt egy képeslapra, néhány képre, meg egy levélre). Azt már tudom, hogy az ő címét hogy írjam rá, de az lenne az egyik kérdésem, hogy az én címemet csak úgy rendesen írjam rá? Lehet, hogy hülye kérdés, de még soha nem küldtem semmit külföldre, így ez problémát okoz. :D

Második kérdésem az, hogy ez így körülbelül milyen árban mozogna? :D

Minden segítséget előre is köszönök.☺



2019. máj. 23. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden postaszolgálat fel van készülve a latin nyelvű címzések kezelésére. Az UPU (Nemzetközi Postaszövetség) hivatalos nyelve ugyanis a francia.
2019. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, csak simán írd rá:) Sokszor küldök japánba levelet, olyan 400-600 ft szokott lenni a sima, kb. 2 hét alatt odaér. Ja és ne felejts el szólni a postában dolgozónak, hogy külföldre lesz, annyira nem megszokott (főleg itt vidéken), hogy automatikusan Magyarország területére küldené:)
2019. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!☺
2019. máj. 31. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!