Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A romák miért erősebbek a...

A romák miért erősebbek a magyaroknál?

Figyelt kérdés
A legtöbb szkandert és bunyót a cigányok nyerik a magyarok ellen. Szivósabbak és kitartóbbak is a tapasztalataim szerint.

2019. máj. 25. 09:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert a legtöbb balhét eleve ők kezdeményezik,és nyilván olyan emberekbe kötnek bele akiről lerí hogy le tudják nyomni.
2019. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 lilla64 ***** válasza:
87%
Nem erősebbek.Egy hivatásos sportolóval biztosan nem mernének kiállani.
2019. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
95%
Melyik korosztályról van szó?
2019. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
88%
Mert férgek és olyanokkal kezdenek, akin látszik, hogy lenyomják. Lásd gyerekek, öregek, nők. Vagy falkában támadnak.
2019. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
A látszat csal. Azért nyernek többször, mert megválogatják az ellenfeleiket. Iskolákban szoktak lenni szintfelmérések és ott nem látható különbség a romák és nem romák között. Szkanderozni az erősebbek szerettek, a gyengébbek nem hívtak ki senkit, ezért tűnik úgy, hogy erősebbek.
2019. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy 16 évesen erősebbek a 8 éves osztálytársaiknál.
2019. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Valahogy genetika is lehet, mondjuk én a csajokról tudok beszélni, de olyan kemény húsuk van mint amilyen izmuk kb a magyar csajoknak, és hangosabbak harciasabbak is.

Sok magyar nagyszájú csaj inkább tűri hogy egy cigánycsaj beszólogasson neki, mint hogy visszaszóljon.

2019. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

,,Szivósabbak és kitartóbbak"

Pont mint Győzike és a körei...


Genetikailag egyáltalán nem erősebbek szerintem, de elég nagy a pofájuk ahhoz, hogy erősnek mutassák magukat. Ráadásul mint mondták direkt azokkal kezdenek ki akik láthatóan gyengébbek náluk és általában legalább 2-3 évvel idősebbek az osztálytársaiknál.

És azért nem szól nekik vissza senki mert tudják, hogy utána a fél rokonság üldözni fogja őket, nem azért mert annyira attól az egy bizonyos egyéntől félnének.


Egyszer szemtanúja voltam általánosban, hogy az osztály bohóca ,,nyomi gyerek" úgy megverte a helyi kancgányt, hogy öröm volt nézni, mert már hetek óta piszkálta. Szóval ennyit arról hogy erősebbek...

2019. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
83%

#8: "És azért nem szól nekik vissza senki mert tudják, hogy utána a fél rokonság üldözni fogja őket, nem azért mert annyira attól az egy bizonyos egyéntől félnének."

Így van, erre nincs senkinek sem szüksége, inkább elengedi a beszólogatásokat a füle mellett. De ez nem jelenti hogy erősebbek lennének.

2019. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
84%
Suliban szkanderoztam velük párszor. Volt hogy nyertem, de olyan is, hogy nem. Inkább elszántnak mondanám őket, illetve szerintem is úgy van hogy ha ők választják ki az ellenfelet, akkor inkább a gyengébbet keresik, akinek a legyőzésével fitogtathatják az erejüket.
2019. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!