Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek ez most hogy van Alföldi Róbertnél?

Az évek során többször, több helyen is téma volt az ő melegsége, amit aztán egy pár éve el is vállalt. Itt meg kell jegyeznem, ez engem nem zavar, csak találtam egy cikket a neten, ott pedig arról beszél, hogy Murányi Tünde volt az egyik halálos szerelme, aztán több műsorban is megfigyeltem, olyan "furán" néz a nőkre, nem is tudom mi lenne erre a jó szó... Talán ha azt mondom ahogy egy férfi néz egy nőre. (alul van a link, ahol az interjú található, amiben elmondja)

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: Alföldi Róbert, barátnő, kultúra, bulvár, cikk, kapcsolat, furcsa, érdekes, színész

jún. 12. 14:19  Privát üzenet  

A válaszok
mirőlszól nevű felhasználó válasza:

30 évesen még bizonytalankodott... vagy a nőkbe szerelmes lesz, de nem fekszik le velük, vagy néha lefeküdt velük, de rájött hogy nem olyan jó... vagy mint színésznőt rajongásig szerette és ezt szerelemnek nevezte, vagy az egész cikk egy vicc, mert jó sok hülyeség van benne, vagy bármi lehet, és az ellenkezője is.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 15:37 Privát üzenet
Tudtommal Oroszlán Szonjáva is volt kapcsolata. Tehát biszex.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 12. 15:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek igaza van?
Mitől csökkent harmadával a Nemzeti látogatottsága Alföldi távozásával?
A mai X-faktorban volt egy rész, amikor Tóth Gabi valami vicceset csinált és Alföldi meg leutánozta, asszem sikoltott, vagy ilyesmi. Meg tudnátok mondani mikor volt?
Miben zseni Alföldi? (Mert rendezőként nem az. )
Alföldi Róbert színházáról miért írtak könyvet?
Miért lett divat szidni Alföldi Róbertet? Mit tett?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!