Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most hogy van...

Szerintetek ez most hogy van Alföldi Róbertnél?

Figyelt kérdés

Az évek során többször, több helyen is téma volt az ő melegsége, amit aztán egy pár éve el is vállalt. Itt meg kell jegyeznem, ez engem nem zavar, csak találtam egy cikket a neten, ott pedig arról beszél, hogy Murányi Tünde volt az egyik halálos szerelme, aztán több műsorban is megfigyeltem, olyan "furán" néz a nőkre, nem is tudom mi lenne erre a jó szó... Talán ha azt mondom ahogy egy férfi néz egy nőre. (alul van a link, ahol az interjú található, amiben elmondja)


[link]



2019. jún. 12. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
30 évesen még bizonytalankodott... vagy a nőkbe szerelmes lesz, de nem fekszik le velük, vagy néha lefeküdt velük, de rájött hogy nem olyan jó... vagy mint színésznőt rajongásig szerette és ezt szerelemnek nevezte, vagy az egész cikk egy vicc, mert jó sok hülyeség van benne, vagy bármi lehet, és az ellenkezője is.
2019. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal Oroszlán Szonjáva is volt kapcsolata. Tehát biszex.
2019. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Awg8CW-aVN0&feature=share&fb..


Ebben a videóban pedig erről beszélnek a Trisztrán is Izolda kapcsán burkoltan.

2019. júl. 12. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs az Alföldi melegségének típusáról... de azért sok minden létezik:


Ad1 régebben még a melegek is kénytelenek voltak valami barátnő, házasság látszatot magukra erőltetni, sőt még magukat is kiválóan hitegették, hogy igen, menni fog, megszabadulunk ettől a csúnya melegségtől, aztán persze nem ment...


Ad2 vannak biszexuálisok


Ad3 sok meleg csak testi vonzalom tekintetében meleg, plátóilag tud szerelmes lenni akár lányba is, attól még hogy nem izgul fel a melleire, homokóra formájára, szerelmes még lehet a lényébe. Azok a melegek, akik cuki feminin fiúcskákat szoktak összeszedni maguknak, azok tipikusan "nőkbe" szerelmesek, akkor is ha épp fiú formában van az illető.


ad4 és van még ezer más lehetőség...

2019. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Simán lehet hogy időnként megkíván egy-egy nőt is, vagy mindkét nemhez is vonzódhat akár. Nincs ebben semmi furcsa.
2019. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!