Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

A Robinson Szigeti Fesztiválra a helyszinen lehet jegyet venni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: jegy, fesztivál, Szécsény

jún. 12. 17:28  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Fezen fesztiválra a helyszínen meddig lehet jegyet váltani az adott napra? Én a pénteki napra szeretnék napijegyet venni a helyszínen.
Ozora fesztiválra lehet napijegyet venni a helyszínen?
VOLT fesztiválra (2011, Sopron) a helyszínen meg tudom venni a jegyet július 1-én? És ha igen, bármelyik időpontban? (Moby miatt)
Sziget fesztiválra a jegyet meg lehet venni a helyszínen MKB szépkártyával?
Péntekre Sziget fesztiválra a jegyet elővételben is lehet venni a fesztivál ideje alatt vagy már csak aznap a helyszínen? Köszönöm előre is!
Az idei 2010es debreceni campus fesztiválra hol tudok napijegyet venni? Mindenhol csak azt írják julius 10ig hol, de hogy utána hol azt nem, vagy 10-e után már csak a helyszínen?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!