Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes blogon "kunyerálni"?

Érdemes blogon "kunyerálni"?

Figyelt kérdés

Mostanság azt látom, hogy boldog-boldogtalan úgymond "kunyerál" a neten: youtuberek, bloggerek, de még a nagy hírportálok is. Van ez a Patreon nevű oldal, ahová az emberek küldheti a pénzt.

Én már jó ideje blogolok, visszajelzések alapján jó és értékes, amit csinálok, és én mindezt ingyen csinálom, viszont gondoltam már rá, hogy egy kis "zsebpénz" azért jól jönne. :) Viszont félek, hogy sokaknak ellenszenves lenne a dolog, megmondom őszintén, nekem sem túl szimpatikus, én lájkolásra, megosztásra sem adom ki az ukázt, nekem az sem szimpi, majd lájkolja és megosztja az, aki arra érdemesnek tartja a tartalmat. Viszont egy patreon-link végül is nem lenne több, mint egy lájkgomb, egy lehetőség.


Ti mit gondoltok erről?



2019. jún. 20. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minél felkapottabb valaki, annál valószínűbb, hogy előbb-utóbb belekezd a kunyerába és reklámozásba. Ahogy írod is, ezzel el fog veszíteni néhány követőt, de a többség azért marad. Ha ezzel sikerül több MINŐSÉGI tartalmat gyártani, azaz visszaforgatod a pénzt, akkor nincs benne semmi rossz.
2019. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a patreonnal semmi baj nincs, mert mindenki önként dönt arról, hogy akar támogatni vagy sem.
2019. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Patreonnal nem csak úgy random adsz neki pénzt. Lényegében extra tartalmat kapsz cserébe.
2019. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!